Uzlīmju izgatavošana

Standarta izmēru termo eco, termo top un vellum tipa uzlīmju izmēri, kuri patstāvīgi tiek uzturēti noliktavā

LEJUPIELĀDĒT KATALOGU

Populārākie uzlīmju materiāli:

  • Termo Eko uzlīmes
  • Termo Top uzlīmes
  • Semigloss uzlīmes
  • Vellum uzlīmes
  • PP uzlīmes
  • PP Caurspīdīgas uzlīmes

Termo uzlīmes ir pieprasītākais un ekonomiskākais uzlīmju tips. Termo etiķete ir papīrs ar termojūtīgu segumu, kurš kļūst tumšs augstas temperatūras iedarbības ietekmē un ļauj veikt druku bez krāsojošās lentes (Ribbon) izmantošanas. Termo uzlīmes ir ideāls risinājums standarta preču marķēšanai veikalos, izmantošanai uzlīmju svaros, partikas rūpniecībai, loģistikai u.c. Termo uzlīmes nerekomendē pielietot dziļas sasaldēšanas produktiem, mitruma ietekmē vai citos – agresīvas vides apstakļos. Pieejami dažādi standarta izmēri, kuri tiek patstāvīgi turēti noliktavā uz vietas – citi izmēri pēc pieprasījuma.

Termo Top uzlīmes ir apstrādātas ar aizsragslāni, ar labu noturību pret ārējās vides faktoriem. Termo Top pasargā uzlīmes no piesārņojuma, mitruma un mehāniskiem bojājumiem. Termo Top etiķetes pieļauj glabāšanu mitruma nosacījumos un zemā temperatūra, kā arī atsaldēšanai. Pieejami dažādi standarta izmēri, kuri tiek patstāvīgi turēti noliktavā uz vietas – kā arī izgatavojam jebkuru citu.

Glancēts papīrs, kur nepieciešams labs kontrasts un augsta izšķirtspēja. Labs risinājums drukai ar termo pārneses printeriem, vietās kur nepieciešama noturīga druka. Pieejami dažādi līmes sastāvi un personalizācija.

Vellum uzlīmes ir izgatavotas no matēta pašlīmējoša papīra, nejūtīgas pret UV stariem un apkartējās vides mehānisko ietekmi. Vellum uzlīmes tiek apdrukātas ar termodrukas printeriem, izmantojot termodrukas (ribbon) lentas un nodrošina augstu teksta kvalitāti un izturību. Vellum uzlīmes saglabā labu kvalitāti pie siltuma maiņas, kā arī tiešā kontaktā ar sausiem un/vai taukus saturošiem produktiem.

Sintētiska uzlīme no polipropilēna, uz kuras tiek veikta druka ar krāsojošas lentes (ribona) palīdzību. Lielisks risinājums vietās ar mitruma ietekmi. Nav balēšanas, noturīga pret temperatūras maiņu, ārējās vides iedarbību. Pieejami dažādi līmes sastāvi un personalizācija.

Universāla caurspīdīga pašlīmējošā plēve drukai ar termo pārnses uzlīmju printeriem. Paredzētas produktu aplīmēšanai, kur nepieciešama noturība pret mitrumu, eļļām, ķīmiskām vielām. Piem. kosmētikai, sadzīves ķīmijai u.c..

TERMO UZLIMES RULLOS

Piemērotākais risinājums

Saviem klientiem piemeklējam piemērotāko izejmateriālu risinājumu vadoties pēc lietošanas vajadzībām un printeru specifikas

TERMO UZLIMES

Ātrums

Pieejamo preču pasūtījumus varam piegādāt tanī pašā vai nākošajā dienā pēc pasūtījuma veikšanas

ETIKETES RULLOS

Konkurētspējīgas cenas

Varam piedāvāt konkurētspējīgas cenas. Cenas tiek pārrēķinātas vadoties pēc pasūtījuma daudzuma un regularitātes

PIEPRASĪT UZLĪMJU IZGATAVOŠANAS PIEDĀVĀJUMU


Pārdošanas projektu vadītājs

Rūdolfs Ozoliņš

Mob.tel.: +371 25507444
E-pasts: rudolfs@amro.lv

Visi kontakti