Cilvēku plūsmas skaitītāji

Apmeklētaju plūsmas uzskaites iekārtas un risinājumi COVID-19 radušos seku izpildei

APSKATĪT

Iekštelpām –

LCD Skaitītāji

Kopējais rezultāts tiek atspoguļots uz viena no sensora LCD disleja. Datus nav iespējams analizēt smalkāk programmatūrā

Termo skaitītāji

Termo skaitītāji strādā ar termālo tehnoloģiju palīdzību, kas paredzēti vienlaicīgai vairāku cilvēku skaitīšanai

Programmatūra

EASYREPORT un SENSOSERVER datu apstrādes programmatūras

Ārtelpām –

PYRO sensori

Cilvēku skaitīšanas sensori, kas var tikt iestrādāti dažādos koka elementos vai arī pieejami jau ar gatavām stabu konstrukcijām

CITIX skaitītāji

Sistēma spēj saskaitīt un klasificēt velosipēdus, gājējus un transportlīdzekļus aktīvākajās pilsētās

ZELT velobraucēju skaitītāji

Pasaulē visuzticamākais velosipēdu skaitītājs, kas paredzēts pilsētas riteņbraukšanai

TUBES pnematiskie sensori

Risinājums spēj atšķirt velosipēdus no motorizētiem transportlīdzekļiem jauktā satiksmē

MULTI RANGE skaitītāji

Sistēmu komplekti apvienoti vienā, cilvēku un transportlīdzekļu skaitīšanai

ECO-VISIO Programmatūra

Datu apstrādes programmatūra

  • LCD Cilvēku skaitītājs
  • USB Cilvēku skaitītājs
  • WiFi Cilvēku skaitītājs

T-PC-SA1100 cilvēku skaitītājs ir balstīts uz infrasarkano tehnoloģiju. Tas nodrošina maksimālu uzticamību skaitīšanas procesā, kā arī ir ērti pielietojams jebkura sabiedriskā sektora vajadzībām. Komplekts sastāv no diviem blokiem, no kuriem viens ir raidītājs, bet otrs – uztvērējs. Tiklīdz cilvēks šķērso infrasarkano staru, kurš ir starp abiem blokiem, skaitītājs uztver un piesumē vienu vienību. Šī sistēma ir unikāla ar to, ka šis skaitītājs skaita un displejā attēlo ienākošo un izejošo cilvēku skaitu. Ierīce ir ļoti viegli uzstādāma, tās barojās no AA tipa baterijām. Sasummēto rezultātu lietotājs var nodzēst jebkurā sev vēlamā brīdī ar speciālu palīglīdzekli, kas ir iekļauts iekārtas komplektā. Šī ir viena no rentablākajām un funkcionālākajām infrasarkano tehnoloģiju cilvēku skaitīšanas sistēmām pasaules tirgū.

T-USB1100 Cilvēku skaitītājs ir balstīts uz infrasarkano tehnoloģiju. Tas nodrošina maksimālu uzticamību skaitīšanas procesā, kā arī ir ērti pielietojams jebkura sabiedriskā sektora vajadzībām. Komplekts sastāv no diviem blokiem, no kuriem viens ir raidītājs, bet otrs – uztvērējs. Tiklīdz cilvēks šķērso infrasarkano staru, kurš ir starp abiem blokiem, skaitītājs uztver un piesumē vienu vienību. Saglabāto informāciju lietotājs var pārnest uz sava datora ar USB datu nesēja palīdzību. Apkopotos datus var apārlūkot speciāli tam paredzētā programmā „SensorServer”, kas ļauj cilvēku plūsmu apskatīt pa stundām, dienām, mēnešiem vai gadiem. Ierīce ir ļoti viegli uzstādāma, tā barojas no AA tipa baterijām. Sasummēto rezultātu lietotājs var nodzēst jebkurā sev vēlamā brīdī ar speciālu palīglīdzekli, kas ir iekļauts iekārtas komplektā. Šī ir viena no rentablākajām un funkcionālākajām infrasarkano tehnoloģiju cilvēku skaitīšanas sistēmām pasaules tirgū.

T-PC WL1100 Wi-Fi Cilvēku skaitītājs ir balstīts uz infrasarkano tehnoloģiju. Tas nodrošina maksimālu uzticamību skaitīšanas procesā, kā arī ir ērti pielietojams jebkura sabiedriskā sektora vajadzībām. Komplekts sastāv no diviem blokiem, no kuriem viens ir raidītājs, bet otrs – uztvērējs. Tiklīdz cilvēks šķērso infrasarkano staru, kurš ir starp abiem blokiem, skaitītājs uztver un piesummē vienu vienību. Raidītājs katru minūti ar Wireless palīdzību nodod informāciju uz uztvērēju, kurš ar USB vai Ethernet kabeli ir savienots ar Jūsu datoru. Pie uztvērēja Jūs varat pievienot līdz pat desmit cilvēku skaitītāju komplektus. Ielādētie dati glabāsies Jūsu datora interneta pārlūkā. Apkopotos datus var apskatīties speciāli tam paredzētā programmā „SensorServer”, kurš ļauj cilvēku plūsmu apskatīt pa stundām, dienām, mēnešiem vai gadiem. Ierīce ir ļoti viegli uzstādāma, tā barojās no AA tipa baterijām. Sasummēto rezultātu lietotājs var nodzēst jebkurā sev vēlamā brīdī ar speciālu palīglīdzekli, kas ir iekļauts iekārtas komplektā. Šī ir viena no rentablākajām un funkcionālākajām infrasarkano tehnoloģiju cilvēku skaitīšanas sistēmām pasaules tirgū.

Klienti, kas izvēlējušies šo produktu

Populārākais modelis

T-USB1100

 Komplekts sastāv no diviem blokiem, no kuriem viens ir raidītājs, bet otrs – uztvērējs. Tiklīdz cilvēks šķērso infrasarkano staru, kurš ir starp abiem blokiem, skaitītājs uztver un piesumē vienu vienību. Saglabāto informāciju lietotājs var pārnest uz sava datora ar USB datu nesēja palīdzību. Apkopotos datus var apārlūkot speciāli tam paredzētā programmā „SensorServer”, kas ļauj cilvēku plūsmu apskatīt pa stundām, dienām, mēnešiem vai gadiem.

Apskatīt preci

Vairākos dabas apskates objektos tiek izmantoti mūsu piedāvāti cilvēku plūsmas skaitītāji.

LEJUPIELĀDĒT BROŠŪRU
architecture

Jūs varat instalēt pārskatu programmatūru savos serveros vai izmantot mākoņa pārskatu portālu.

report

Sensorus ir iespēja aprīkot ar pretdemolācijas un ārējās vides aizsargkorpusiem

export

Cilvēku skaitīšanas sistēma atbalsta datu eksporta neapstrādātu datu formātu, lai īstenotu statistiku trešās puses pārskatu lietojumprogrammās

3G

Vietās kur nav pieejams internets ir iespējams pielietot 3G datu kolektorus

outdoor

Sensorus ir iespējams aprīkot ar pretdemolācijas un ārējās vides aizsargkorpsiem

battery

Skaitīšanas sensori strādā izmantojot standarta AA baterijas, kuru darbības laiks ir līdz 2 gadiem

Pārdošanas projektu vadītājs

Arturs Evarts

Mob.tel.: +371 22818188
E-pasts: arturs@amro.lv

Visi kontakti