Uzlīmes un izejmateriāli

Piedāvājam uzlīmju izgatavošanu ruļļos. Plašs gatavo uzlīmju sortiments, kurus var iegādāties uzreiz. Populārākās ir Termo eko uzlīmes, Termo top uzlīmes, vellum uzlīmes, semigloss uzlīmes un polipropilēna uzlīmes. Garantējam ātru piegādes laiku, konkurētspējīgas cenas un augstvērtīgu kvalitāti.

Specializētās uzlīmes

Uzlīmes, kuras paredzētas agresīvas vides apstākļiem vai citiām specifiskām vajadzībām

Birkas

Plastikāta birkas, kuru druka jāveic ar termo pārneses printeriem. Lielisks risinājums dārzkopības, kokapstrādes un metālapstrādes uzņēmumiem, kur etiķetes tiek pakļautas agresīvas vides un lietošanas apstākļiem

Tekstila birkas

Neilona un satīna materiālu birkas, kas paredzētas apģērbu marķēšanas nolūkiem. Dažādi izmēri un krāsas

Riboni ( Karbona lentas )

Termo pārneses karbona lentas, jeb riboni tiek pielietoti uzlīmju materiāliem, kuri nav pārklāti ar termo virsmu

  • Termo Eko uzlīmes
  • Termo Top uzlīmes
  • Semigloss uzlīmes
  • Vellum uzlīmes
  • PP uzlīmes
  • PP Caurspīdīgas uzlīmes

Termo Eko uzlīmes ir pieprasītākais un ekonomiskākais uzlīmju tips. Termo Eko uzlīmes ir papīra uzlīmes ar termojutīgu segumu, kurš kļūst tumšs augstas temperatūras iedarbības ietekmē un ļauj veikt druku bez krāsojošās lentas (Ribbon) izmantošanas. Termo Eko uzlīmes ir ideāls risinājums standarta preču marķēšanai veikalos, izmantošanai uzlīmju svaros, pārtikas rūpniecībai, loģistikai u.c. Termo Eko uzlīmes nerekomendē pielietot dziļas sasaldēšanas produktiem, kā arī agresīvas vides apstākļos, kā piemēram, mitrumā, tiešos saules staros, utml.

Termo Top uzlīmes ir apstrādātas ar aizsargslāni un tām ir laba noturība pret ārējās vides faktoriem. Termo Top aizsargslānis pasargā uzlīmes no piesārņojuma, mitruma un mehāniskiem bojājumiem. Termo Top uzlīmes pieļauj to glabāšanu mitruma un zemas temperatūras apstākļos, kā arī tās nemaina savas īpašības atsaldēšanas brīdī.

Semigloss uzlīmes ir izgatavotas no glancēta pašlīmējoša papīra, tās ir noturīgas pret UV stariem un apkārtējās vides mehāniskās ietekmes. Semigloss uzlīmes tiek apdrukātas ar termodrukas printeriem, izmantojot termodrukas (Ribbon) lentas, kā rezultātā tiek nodrošināta augsta teksta kvalitāte un izturība. Semigloss uzlīmes saglabā labu kvalitāti pie siltuma pārneses un matricas apdrukām, kā arī tiešā kontaktā ar sausiem un/vai taukus saturošiem produktiem.

Vellum uzlīmes ir izgatavotas no matēta pašlīmējoša papīra.  Tās ir noturīgas pret UV stariem un apkartējās vides mehāniskās ietekmes. Vellum uzlīmes tiek apdrukātas ar termodrukas printeriem, izmantojot termodrukas lentas (Ribbon), kas nodrošina augstu teksta kvalitāti un izturību. Vellum uzlīmes saglabā labu kvalitāti pie siltuma pārneses un matricas apdrukām, kā arī tiešā kontaktā ar sausiem un/vai taukus saturošiem produktiem.

Polipropilēna uzlīmes ir plēves uzlīmes, uz kurām var veikt pilnkrāsu druku. Polipropilēna uzlīmes paredzētas drukai ar krāsojošās lentas (Ribbon) palīdzību. Attēls uz uzlīmes rodas ar iespiedošās galvas elementu uzsildīšanas palīdzību. Polipropilēna uzlīmes izmanto ilgstošas glabāšanas preču marķējumam, jo tām nav balēšanas efekta, tās ir noturīgas pie temperatūras izmaiņām un ārējas vides iedarbību (mitrumu, eļļām, ķīmijas vai citām šķidrām vielām). Polipropilēna uzlīmju priekšrocība ir pielāgošanās daudzveidīgajiem ražošanas nosacījumiem, kas ļauj risināt plašu marķēšanas uzdevumu spektru.

Caurspīdīgas polipropilēna uzlīmes (PP Clear) ir sintētiska materiāla uzlīmes, uz kurām var veikt pilnkrāsu druku. PP Clear paredzētas drukai ar krāsojošās lentas (Ribbon) palīdzību. Tā kā uzlīmes ir caurspīdīgas, starp uzlīmēm uz silikona lentas ir melnas svītras (black-mark), lai printeris varētu noteikt, kur sākas jauna uzlīme. Attēls uz uzlīmes rodas ar iespiedošās galvas elementu uzsildīšanas palīdzību. PP Clear izmanto ilgstošas glabāšanas preču marķējumam, jo tām nav balēšanas efekta, tās ir noturīgas pie temperatūras izmaiņām un ārējas vides iedarbību (mitrumu, eļļām, ķīmijas vai citām šķidrām vielām). PP Clear priekšrocība ir pielāgošanās daudzveidīgajiem ražošanas nosacījumiem, kas ļauj risināt plašu marķēšanas uzdevumu spektru.

PIEPRASĪT UZLĪMJU IZGATAVOŠANAS PIEDĀVĀJUMU


Standarta izmēru termo eco, termo top un vellum tipa uzlīmju izmēri, kuri patstāvīgi tiek uzturēti noliktavā

LEJUPIELĀDĒT KATALOGU

SEIKO UN BROTHER PRINTERU UZLĪMES –

DK UZLĪMES

Termo papīra uzlīmes. Sagrieztas pēc izmēriem vai arī vienlaidu. Paredzētas Brother DK sērijas uzlīmju printeriem

TZ BROTHER UZLĪMES

Laminētas un noturīgas uzlīmes. Paredzētas BROTHER P-TOUCH sērijas printeriem.

SEIKO UZLĪMES

Paredzētas SEIKO SLP 620, SLP 650, SLP 650SE uzlīmju printeriem

Drukas pakalpojumi –

TERMO UZLIMES RULLOS

Piemērotākais risinājums

Saviem klientiem piemeklējam piemērotāko izejmateriālu risinājumu vadoties pēc lietošanas vajadzībām un printeru specifikas

TERMO UZLIMES

Ātrums

Pieejamo preču pasūtījumus varam piegādāt tanī pašā vai nākošajā dienā pēc pasūtījuma veikšanas

ETIKETES RULLOS

Konkurētspējīgas cenas

Varam piedāvāt konkurētspējīgas cenas. Cenas tiek pārrēķinātas vadoties pēc pasūtījuma daudzuma un regularitātes

Pārdošanas projektu vadītājs

Rūdolfs Ozoliņš

Mob.tel.: +371 25507444
E-pasts: rudolfs@amro.lv

Visi kontakti