Svītrkodu skeneri

Svītrkodu skeneri mūsdienās ir neatņemama sastāvdaļa daudzu uzņēmumu iekšējo procesu digitalizācijai. Svītrkodu skeneri palīdz iegūt datus, kā arī kontrolēt, paātrināt un automatizēt dažādus uzdevumus. Mūsu sortimentā ir arī pieejami Bezvadu svītrkodu skeneri, Portatīvie datu termināli, Industriālās planšetes un citas vadošo pasaules ražotāju iekārtas. Sazinieties ar mūsu tirdzniecības speciālistiem – piemklēsim Jums piemērotāko risinājumu. 

Partneri -

Portaīvais datu termināls Newland MT90

Ierīce tika izstrādāta, lai nodrošinātu pilnu mobilā datora ar skārienekrānu un svītrkodu lasītāja funkcionalitāti. Populārs risinājums loģistikas, tirdzniecības un ražošanas nozarēm.

Apskatīt preci

REALIZĒTIE PROJEKTI

DPD automatizē savu darbu ar RS2006 gredzena tipa svītrkodu skeneriem

AMRO palīdz automatizēt DPD darbu noliktavās ar bezvadu gredzena tipa skeneriem OPTICON RS-2006. Uz doto brīdi mazākais un vieglākais skeneris ar iespējamo Bluetooth savienojumu. Ātrs, mazs, viegls, ērts, jaudīgs - tās ir tikai dažas rakstūrīgās īpašības šim skenerim. Šis ir ideāls risinājums transporta jomā, noliktavās, ražotnēs, mazumtirdzniecībā, vairumtirdzniecībā un citās nozarēs, pateicoties savam mazajam izmēram un ātrumam, kā arī iespējams vienkārši savienot ar iOS, Windows un Android ierīcēm. RS-2006 ir gredzena veida skeneris, kuru ir iespējams atvienot no gredzena un lietot kā parastu, maza izmēra svītrkodu skeneri. Gredzens ir ideāli paredzēts lietošanai gan uz labās rokas, gan arī uz kreisās.

LIELĀKĀ DAĻA LATVIJAS BIBLIOTĒKU IZVĒLAS MŪSU PIEDĀVĀTOS SVĪTRKODU APSTRĀDES RISINĀJUMUS

Lielākā daļa Latvijas bibliotēku izvēlās mūsu piedāvātos svītrkodu skenerus, uzlīmju printerus, karšu printerus un...

DATALOGIC DS2100N svītrkodu skeneri dokumentu digitalizācijai

A/S FITEK izmanto DATALOGIC DS2100N industriālos svītrkodu skenerus dokumentu digitalizācijas procesu vajadzībām.

Pārdošanas projektu vadītājs

Viesturs Students

Mob.tel.: +371 25507333
E-pasts: viesturs@amro.lv

Visi kontakti