Banknošu skaitītāji

  • KĀ IZVĒLĒTIES
  • TURPMĀKĀ APKALPOŠANA
  • PROGRAMMATŪRAS ATJAUNOŠANA

Banknošu skaitītāji iedalāmi divās kategorijās: šķirotu banknošu skaitītāji (vienlaicīgi iespējams skaitīt tikai viena nomināla banknotes un skaitīšanas rezultātā iegūt kopējo saskaitīto banknošu skaitu) un MIX – nešķirotu banknošu skaitītāji (vienlaicīgi var skaitīt vienas valūtas banknotes jauktā nominālu – MIX režīmā, skaitīšanas rezultātā iegūstot informāciju par kopējo saskaitīto banknošu skaitu un kopsummas vērtību). Kā nākamais solis, ir jāsaprot kādus valūtu veidus un kādos apjomos Jums ikdienā nepieciešams apstrādāt. Piemērotas iekārtas izvēlē Jums noteikti palīdzēs arī mūsu tirdzniecības speciālisti.

Nodrošinām naudas apstrādes iekārtu tehnisko apkalpošanu garantijas un pēcgarantijas laikā. Ieteicamais apkopju intervāls atkarīgs no iekārtu lietošanas intensitātes ikdienā. Regulāra iekārtu apkope, sensoru tīrīšana un kalibrēšana, palīdzēs nodrošināt to stabilu darbību un ilgtspēju.

Gadījumos, kad bankas apgrozībā ievieš jaunu nominālu banknošu tipus, naudas apstrādes iekārtām ir nepieciešams veikt programmatūras atjaunināšanu. Mūsu servisa speciālisti spēj nodrošināt praktiski visu populārāko ražotāju naudas apstrādes iekārtu programmatūras atjauninājumu uzstādīšanu un kvalitatīvu sensoru kalibrēšanu, lai iekārta pēc atjauninājumu uzstādīšanas darbotos korekti.

Populārākais modelis

OLYMPIA NC 560

NC 560 nodrošina EUR valūtas banknošu skaitīšanu jauktā – MIX režīmā, kā arī citu valstu valūtu šķirotu banknošu skaitīšanu brīvā režīmā. Aprīkots ar četriem valūtas pārbaudes sensoriem: UV, MG, MT, 2D un ērti pārskatāmu LCD displeju. Ideāli piemērots vidēja apjoma banknošu skaitīšanai.

Apskatīt preci
NC560

Projektu vadītājs

Armands Akmentiņš

Mob.tel.: +371 25506444
E-pasts: armands@amro.lv

Visi kontakti