Par uzņēmumu

IEKĀRTAS UN RISINĀJUMI JŪSU BIZNESA ATTĪSTĪBAI

AMRO BALTIC savu darbību uzsāka 2013. gadā, ar mērķi kļūt par vienu no vadošajiem savas nozares uzņēmumiem, nodrošinot pilnu tehnoloģisko risinājumu izstrādi un ieviešanu dažādu nozaru biznesa attīstības vajadzībām. Viena no mūsu galvenajām priekšrocībām ir kompleksu risinājumu nodrošināšana, ietverot klientu konsultācijas, individuālu pieeju un risinājumu izstrādi katra klienta konkrēto vajadzību apmierināšanai, kā arī kvalitatīvu pārdošanas un pēc pārdošanas procesu apkalpošanu.

Kopš uzņēmuma dibināšanas ir izveidojies stabils ilgtermiņa klientu loks, kura vidū ir gan valsts sektora institūcijas un bankas, gan plaši atpazīstami privātuzņēmumi Latvijā un pārējās Baltijas valstīs.

AMRO BALTIC veiksmīgas darbības pamatā ir motivēti, uzticami un kvalificēti darbinieki, ar ilggadēju pieredzi konkrētajās jomās, regulāri papildinot savas zināšanas pie mūsu piegādātājiem un sadarbības partneriem ārvalstīs, piedaloties kursos un pieredzes apmaiņas semināros, kā arī apmeklējot dažādas izstādes un konferences visā Eiropā un ārpus tās robežām.

Kvalitāte, stabilitāte, godīgums un profesionalitāte, kas ietver sevī augstu atbildību par paveikto, ir pamatprincipi, kas nodrošina Mūsu uzņēmumu dinamisku izaugsmi. Šīs vērtības ir Mūsu garants kopīgu mērķu sasniegšanai!

LEJUPIELĀDĒT BROŠŪRU

ISO 9001:2015
SERTIFICĒTĀ DARBĪBAS SFĒRA


Automatizētu skaidras un bezskaidras naudas, loģistikas, ražošanas, Smart City un citu risinājumu projektēšanas, testēšanas, ražošanas procesu vadība.
Izpēte, konsultācijas, tirdzniecība, uzstādīšana, apkope un remonts.

APSKATĪT SERTIFIKĀTU

MAZUMTIRDZNIECĪBAI UN VAIRUMTIRGOTĀJIEM

RAŽOŠANAS UN RŪPNIECĪBAS UZŅĒMUMIEM

TRANSPORTA UN LOĢISTIKAS NOZAREI

VESELĪBAS APRŪPES NOZAREI

VALSTS IESTĀDĒM, BANKĀM UN FINANŠU SEKTORAM

VIESNĪCĀM, TŪRISMAM UN ATPŪTAS INDUSTRIJAI

Sadarbības partneri