Temperatūras kontrolieri

Temperatūru kontroles sistēma SesnGuard ļauj padziļināti izvērtēt termokontroles un termoregulēšanas lietas sildīšanas un saldēšanas iekārtās, kā arī citās iekārtās, kur nepieciešama precīza iestatīto temperatūru uzturēšana.

  • KUR IZMANTO SISTĒMU?
  • KĀ STRĀDĀ SISTĒMA?
  • KĀDĒĻ LIETOT SISTĒMU?

Temperatūru kontroles sistēmu izmanto veikalos un supermārketos, pārtikas ražotnēs un specializētās glabāšanas telpās, kā arī noliktavās. SensGuard bezvadu sensorus var uzstādīt cepeškrāsnīs, sildīšanas skapjos, dzesēšanas kamerās, aukstuma vitrīnās, saldētavās, ledus ģeneratoros, kā arī dažādās pārtikas uzglabāšanas telpās. Tāpat, sistēmu var pielietot arī ražošanas, muzeju, serveru un citās telpās.

Temperatūru kontroles sistēma SensGuard sastāv no trīs komponentēm – bezvadu temperatūras sensori, datu kolektors un online monitoringa sistēma. Bezvadu sensorus uzstāda kontroles vietās un tie nosūta temperatūru mērījumus uz datu kolektoru, kurš to apkopo un nosūta uz centrālo datu bāzi, izmantojot lokālo tīklu vai internetu. Viens datu kolektors var apkalpot 250 sensorus 100m rādiusā (līdz 500m rādiusam, izmantojot signāla retranslatorus). Dati automātiski tiek nosūtīti uz monitoringa sistēmu, kur tiek attēloti dažādās atskaitēs un grafikos. Katram sensoram ir iespējams iestatīt individuālus atļautos temperatūras režīmus, kā arī aukstuma iekārtu atkausēšanas režīma noteikšanas algoritmu. Temperatūru mērījumi tiek fiksēti sistēmā un lietotāji saņem paziņojumus par pārkāpumiem. Temperatūru kontroles sistēma SensGuard var apstrādāt datus gan no viena veikala ar dažiem kontroles objektiem, gan arī no liela veikalu tīkla ar tūkstošiem kontroles objektu.

Optimālā temperatūru režīma uzturēšana ledusskapjiem un saldētavām ļauj ilgāk saglabāt pārtiku svaigu. Ja temperatūra ir ārpus optimālajā diapazona, tad produkti var bojāties, kas rada papildu izmaksas un var ietekmēt uzņēmuma reputāciju. Automatizēta temperatūru kontroles sistēma SensGuard ļauj kontrolēt temperatūru reālajā laikā visās aukstuma un siltuma iekārtās, kā arī uzglabāšanas telpās, un paziņot, ja temperatūra ir pārsniegusi pieļautās normas noteiktā laika periodā jebkādu iemeslu dēļ.

product_spoilage

Samaziniet produktu zudumus

Saņemiet paziņojumu reāllaikā, kad ledusskapja temperatūra izzūd no atļautā diapazona.

comply

Rūpes par preču zīmi

Piedāvājiet saviem klientiem vislabākos un svaigos produktus, lai saglabātu augstu preču zīmes attēlu.

yield

Iespēja paredzēt bojājumus

Atklājiet problēmas ar ledusskapjiem, pirms notiek iekārtas kļūme.

wireless

Bezvadu savienojums

Sensori datus pārsūta ar Wi-Fi palīdzību. Tie ir viegli uzstādāmi, ko varat veikt arī pašrocīgi.

report

Pielāgojiet atbilstību prasībām

Iegūstiet visu informāciju no temperatūras un mitruma sensoriem, izmantojot viegli pieejamus tiešsaistes pārskatus.

battery

Integrētās vai maināmās baterijas

Sensori pieejami ar iebūvētām litija vai maināmajām AA tipa baterijām. Piemērotākais risinājums tiek piemeklēts atbilstoši tehniskajam uzdevumam

Samaziniet produkcijas bojāšanos

Saņemiet e-mail paziņojumus reālā laika režīmā, ja temperatūra pārkāpusi noteiktās normas.t.

Parūpējaties par zīmola reputāciju

Ir vērts parūpēties par zīmola reputāciju, piedāvājot klientiem tikai labākos un svaigākos produktus

 

Veiciet iekārtu profilaktiku

Sekojiet līdzi siltuma un aukstuma iekārtu darbībai, lai noteiktu problemātiku laicīgi, negaidot iekārtas pilnīgu apstāšanos

 

Ietaupiet resursus

Temperatūru kontroli veic automatizēta sistēma un vairs nav nepieciešamības veikt manuālas pārbaudes

 

Atbilstiet normatīviem aktiem

Temperatūru kontrole automātiskā režīmā ļauj pastāvīgi uzturēt atbilstību normatīviem noteikumiemaudes

 

 

REALIZĒTIE PROJEKTI

Temperatūras kontroles sistēma Latvijas universitātē

Temperatūru kontroles sistēma SensGuard ļauj kontrolēt LU dziļsaldētavu temperatūras svārstības. Temperatūru kontroles sistēma SesnGuard ļauj padziļināti izvērtēt termokontroles un termoregulēšanas lietas sildīšanas un saldēšanas iekārtās, kā arī citās iekārtās, kur nepieciešama precīza iestatīto temperatūru uzturēšana. Risinājums ir lieliski piemērots pārtikas veikaliem, noliktavām, ražošanas nozarei vai serveru telpām.

Pārdošanas projektu vadītājs

Arturs Evarts

Mob.tel.: +371 22818188
E-pasts: arturs@amro.lv

Visi kontakti