Kases sistēmas

 • INTUITĪVA LIETOŠANA
 • FUNKCIONALITĀTE
 • VISS VIENĀ
 • KONTROLE

Kasiera programmatūra ir pilnībā pielāgojama katra klienta vajadzībām.

Kases pogu izvietojums, krāsas, produktu bildes, maksajumu veidi, tekstu un ciparu izmēri un citas nianses ir Jūsu pašu pārziņā

Sistēmu varat arī integrēt kopā ar savu esošo noliktavas vai uzskaites programmatūru, kā arī eksportēt datus uz savu grāmatvedības programmu

PIEDĀVĀJAM PILNA CIKLA RISINĀJUMU – IEKĀRTAS, PROGRAMMATŪRA, UZSTĀDĪŠANA UN TURPMĀKAIS SERVISS

APKSATIET SAVUS PĀRDOŠANAS VAI CITUS DATUS ARĪ ARPUS OFISA

 • Visaptveroša kases sistēma – vienā iekārta jebkuram biznesam

  Kases sistēma, pārdošanas programmatūra un konfigurācijas instrumenti – apvienoti vienā sistēmā – CHD6800 miniPOS, kura nodrošina visu nepieciešamo funkcionalitāti Jūsu tirdzniecības vietai. Sistēmas lietošana ir veidota intuitīva un vienkārša, lai Jūs varētu fokusēties uz savu galveno nodarbošanos – veikala, restorāna vai cita biznesa vadīšanu, kur nepieciešama mūsdienīga norēķinu sistēma.

 • Sistēma Jūsu restorānam vai kafejnīcai

  CHD6800 miniPOS ir lielisks risinājums Jūsu restorānam vai kafejnīcai, kur apkalpojat viesus pie galdiņiem. CHD6800 miniPOS sistēma nodrošinās “galdiņu” funkcionalitāti, kas ietver pasūtījuma piešķiršanu galdiņam un tā sadalīšanu un pārsūtīšanu. Protams, Jūs varat izmantot vairāk kā vienu CHD6800 miniPOS ierīci Jūsu restorānā, tās savā starpā darbosies vienā tīklā, padarot Jūsu viesu apkalpošanu ātru un efektīvu.
  Tāpat CHD6800 miniPOS paredz iespēju izveidot vizuālo zāles plānu ar galdiņu izvietojumu, radot tikai Jums paredzētu unikālu risinājumu!

 • Vienkāršota uzstādīšana

  Jūs saņemsiet iekārtu gatavu darbam. Mēs būsim parūpējušies par Jūsu iekārtas programmēšanu: ievadīsim preču informāciju, sagatavosim ekrāna izkārtojumus, parūpēsimies par čeku izdruku ar uzņēmuma logo. Kā arī apmācīsim Jūsu un Jūsu kolēģus darbam ar CHD6800 miniPOS. Ierodoties savā tirdzniecības vietā ar jauno CHD6800 miniPOS, jums atliks tikai ieslēgt iekārtu un būsiet gatavs darbam. Jaunu preču pievienošana turpmāk aizņems tikai mirkli Jūsu laika. Ierīces “viss vienā” dizains ir veidots tā, lai mazinātu kabeļu daudzumu uz virsmām, radot glītu ikdienas lietošanas pieredzi.

 • Seko līdzi savai tirdzniecībai!

  Kādi ir Jūsu tirdzniecības rādītāji? CHD6800 miniPOS piedāvā reāla laika informāciju, ļaujot izdrukāt nodokļu atskaites, redzēt produktu un pakalpojumu tirdzniecības dinamiku, sekot līdzi pārdošanas apjomiem un personāla sasniegumiem. Informāciju ir iespējams izdrukāt iznamtojot čeku printeri, nolasot atskaites datorā un analizējot tās MS Excel.
  Elektroniskā žurnāla pārlūks nodrošinās iespēju pārskatīt darījumu vēsturi uz pašas iekārtas ekrāna.

 • Maksājuma karšu termināla pieslēgums

  Izmanto savu CHD6800 miniPOS sistēmu pilnvērtīgi! Mēs esam izstrādājuši savienojumu ar Verifone karšu terminālu, kas ļaus Jums apaklpot klientus ar bezskaidras naudas norēķiniem ātri, ērti un efektīvi.

 • Viegli pārvaldāms CHD6800 miniPOS

  Pārvaldīt savu CHD6800 miniPOS sistēmu ir vienkārši – pastāv vairāki veidi kā ievadīt jauna produkta vai pakalpojuma datus: nosaukumus, cenas un citu informāciju. Jūs variet izmantot mūsu izveidoto konfigurācijas applikāciju, kura ir pieejama tieši no miniPOS ekrāna. Vai arī izmantot vēl efektīvāku PC konfigurācijas programmu, kas instalēta Jūsu datorā un savienota ar CHD6800 miniPOS caur Jūsu iekšējo lokālo tīklu. PC konfigurācijas programmatūra ļauj Jums rediģēt datus masveidā, grupēt un meklēt, importēt un eksportēt un dublicēt to citās iekārtās.  Visi pārdošanas dati tiek saglabāti Elktroniskajā žurnālā, kā arī ierīces uzstādījumi tās atmiņas kartē.

 • Ergonomisks ekrāna dizains

  Krāsains, viegli lasāms ekrāna dizains nodrošina efektīvu un vienkāršotu CHD6800 miniPOS sistēmas lietojumu. Turklāt, ekrāna izkārtojums ir pilnībā konfigurējams un pielāgojams Jūsu vēlmēm.

  Izveido jaunu pogu, maini krāsas, nomaini vai piešķir pogām jaunas funkcijas – intuitīvais konfigurators, kas ir iebūvēts CHD6800 miniPOS ļaus Jums to paveikt vienkārši. Pieskaries ekrānam tukšā vietā, kur vēlaties izveidot jaunu pogu, izvēlaties pogas izmēru, krāsu, funkciju, un tas viss! Pievieno pogai produkta attēlu, un veido jauno izkārtojumu vēl interaktīvāku.

  CHD6800 miniPOS ir radīts, lai būtu intuitīvs, viegli lietojams risinājums, ko būs ātri apgūt Jūsu darbiniekiem, tādējādi nepatērējot ilgu laiku apmācībām.

 • Kompakts bet jaudīgs: CHD6800

  CHD6800 iekārta ir tikusi veidota, lai būtu maksimāli ērta Jums – mūsu klientam. Tā iekļauj visu nepieciešamo – ātru iebūvētu printeri ar automātisko čeku nogriezēju, kura resurs ir līdz pat 100km izdrukātu čeku. Sistēma sastāv no liela, 10″ operatora displeja un iebūvēta klienta displeja. Iekārtai ir vairāki datu porti papildus perifēro iekārtu pieslēgšanai, kā arī Wifi un Bluetooth. CHD6800 ir kompakta iekārta, kas ļaus Jums taupīt vietu Jūsu tirdzniecības vietā. Turpretī neskatoties uz tā izmēru, CHD6800 jauda nodrošinās tirdzniecības nepārtrauktību jebkurā brīdī.

 • Svītru kodu lasītāji, svari, virtuves printeri

  Jūsu ikdienas darbus ir vislabāk veikt ar pareizajiem intrumentiem. Lai paaugstinātu darba produktivitāti, pievienojiet svītru kodu skeneri CHD6800 miniPOS kases sistēmai un izmantojiet to kā produktu reģistrācijas instrumentu, tā arī palīgu jaunu produktu ievadīšanai sistēmā. Ja Jums ir restorāns vai kafejnīca – padariet klientu apkalpošanu efektīvāku. Pieslēdziet kases sistēmai virtuves printeri un klienta pasūtījums uzreiz nonāks pie pavāra. Ja Jums ir pārtikas veikals un ir nepieciešams izmantot svarus, CHD6800 miniPOS var tikt savienots ar digitālajiem svariem un sistēma automātiski saņems preces svaru.

VISS VIENĀ

Piedāvājam pilnu risinājumu Jūsu kases sistēmas automatizācijai. Kases sistēma ir integrējama ar tādām perifērijas iekārtām kā svītrkodu skeneri, uzlīmju printeri, svari, maksājumu karšu termināli, valūtas detektori un citas iekārtas. Svukārt, programmatūra ir savietojama ar dažāda veida jau esošajām noliktavas uzskaites vai citu automatizācijas procesu sistēmu – kā rezultātā pie sistēmas ieviešanas Jūs varat turpintāt darbu ar esošo uzskaites sistēmu.

CHDF 6800 Kases dators

 • Moderns dizains

 • 10 collu skārienjutīgs displejs

 • 58 mm ātrs, uzticams termo printeris

 • Klientu displejs

 • Klusa darbība

 • Vienkārša apkope un serviss

 • Multi – touch displejs

REALIZĒTIE PROJEKTI

Kases sistēma MR BUNNY veikalā

Kases sistēma MR BUNNY bērnu apģērbu veikalā

Pārdošanas projektu vadītājs

Arturs Evarts

Mob.tel.: +371 22818188
E-pasts: arturs@amro.lv

Visi kontakti