Automātiski Vadīti Transportlīdzekļi (AGV) un Autonomi mobilie roboti (AMR)

Automātiskais vadāms transportlīdzeklis/robots AGV

Automatizēts transportlīdzeklis jeb AGV ir autonoms robots, kas pārvietojas pa plānoto ceļu, izmantojot dažādas tehnoloģijas. Parasti izmanto preču, izejmateriālu, palešu vai jebkuru citu priekšmetu pārvadāšanai rūpnieciskiem vai loģistikas lietojumiem, tas ir paredzēts dažādu plūsmu automatizēšanai un optimizēšanai. Tie mijiedarbojas un sadarbojas ar darbiniekiem, lai atvieglotu atkārtotus uzdevumus, kas nesniedz nekādu īpašu pievienoto vērtību.

Atkarībā no veicamajiem uzdevumiem ir vairāki AGV un AMR veidi: shooter AGV, “rāpojošs” AGV, vagonu AGV un pārvadātāju AGV. Iscitec International izmantotā tehnoloģija ir vienkārša, efektīva, uzticama un viegli mērogojama, mainoties uzņēmumam. BTA nomaina autokrāvēju vadītājus vai atsevišķos gadījumos konveijerus.

WCS pārvaldītais Isipick® automatizētais vadāmais transportlīdzekļa risinājums, ko nodrošina Isitec International, ļaus savienot AGV/AMR ar WMS/ERP sistēmu un visiem citiem ražošanas vai pasūtījumu komplektēšanas atbalsta rīkiem.

AGV Shooter

Vienkārša un efektīva “Karakuri” tehnika.

AGV shooter automātiski iekrauj un izkrauj konteinerus (kastes, kartona kastes un paletes) ar gravitācijas palīdzību. Šī risinājuma, ko japāņu valodā sauc par “Karakuri”, priekšrocība ir tā, ka tas ir 100% mehānisks, samazinot automatizācijas izmaksas.

"Rāpojošs" automātiskais konveijers

Ideāli piemērots lietošanai iekštelpās.

Plaši izmanto automobiļu rūpniecībā un tagad lielos tirgos, rāpojošais AGV palaižas zem ratiņiem vai rullīšu paletēm, kuras nepieciešams transportēt, un pēc tam to savieno ar āķu sistēmu transportēšanai. AGV slīdņa mērķis ir optimizēt tā garumu ar ratiņiem un tādējādi pārvietoties šaurākās vietās.

AGV vilciens (vagoni)

Optimizējiet AGV kustības

Nozarē ļoti izplatītais AGV vilciens, kā norāda tā nosaukums, kalpos kā lokomotīve, lai pārvietotu vagonus (vienu vai vairākus) no vienas stacijas uz otru. AGV vilciens, kas aprīkots ar LED rādītāju, ļauj veikt dinamiskas Pick and Put to light darbības. Īsta revolūcija.

AGV pārvadātājs

Nākotnes rūpnīca AGV

AGV konveijers aizstās “vecās pasaules” konveijeru sistēmas. Rūpniecībā 4.0 AGV padarīs uzstādīšanu vienkāršāku un mērogojamāku.

Vairs nav nepieciešama stacionāra instalācija stingrā infrastruktūrā, iekļaujiet Lean vadību savā inventārā ar AGV pārvadātāju.

Kas ir AGV/AMR?

AGV (Automated Guided Vehicle) vai AMR (Autonomous Mobile Robot) ir autonoms transportlīdzeklis, kas autonomi pārvietojas pa plānoto ceļu, izmantojot dažādas tehnoloģijas, piemēram, magnētisko līniju, sliežu ceļu, lāzeru vai GPS.

To parasti izmanto preču, izejvielu, palešu vai citu priekšmetu pārvadāšanai. Sākotnēji tas tika izmantots rūpnieciskā vidē, bet arvien vairāk tiek izmantots arī noliktavās, lai transportētu produktus no vienas darba vietas uz citu.

Šis autonomais bezpilota ratiņš var pārvietoties pa izplānotu ceļu, navigējot kosmosā, pateicoties dažādām tehnoloģijām, piemēram:

 • Magnētiskā lente
 • Krāsu trase
 • sliedes
 • lāzers
 • kameru
 • GPS

Autonomie ratiņi tiek darbināti ar akumulatoriem un ir aprīkoti ar drošības sistēmu un dažādiem papildu mehānismiem, piemēram, uzlādes mehānismu un bezrobežu svariem. To galvenais uzdevums ir priekšmetu (preču, palešu, kastu u.c.) apstrāde un tiek izmantota arī kravu celšanai un sakraušanai.

Kam lieto AGV/AMR?

Faktiski, izmantojot AGV sistēmu, jūs uzlabosiet apstrādes efektivitāti un tādējādi palielināsiet produktivitāti. Starp АGV sistēmas priekšrocībām jāatzīmē:

Show more
Show less
24 stundu darbībaTā kā AGV darbībai nav nepieciešami vadītāji, tas var darboties katru dienu un pat naktī.
Jums ir jāplāno akumulatora uzlādes laiks.
AGV sistēmu izmantošana garantē kravas un jūsu personāla drošībuMēs zinām, ka AGV ir ieprogrammēti, lai sekotu precīziem maršrutiem, tāpēc to kustība tiek pastāvīgi uzraudzīta, lai labāk kontrolētu kustību un piegādes reāllaikā.
Pateicoties AGV uzstādītajām drošības ierīcēm, tiek novērstas sadursmes to ceļā ar objektiem vai operatoriem.
AGV var novietot kravu ar aptuveni 10 mm precizitāti. Tas ļauj tiem novērst visus bojājumus, kas parasti rodas manuālas apstrādes rezultātā.
AGV, kas ir aprīkots ar drošības sensoriem, apstājas šķēršļa priekšā, lai izvairītos no sadursmēm.
Operatoru darba apstākļu uzlabošana un muskuļu un skeleta sistēmas (MSD) slimību samazināšanaIzmantojot AGV, operatori var vieglāk tikt galā ar sarežģītiem un atkārtotiem uzdevumiem, kas saistīti ar smagāku kravu pārvietošanu.
AGV ļauj operatoriem izveidot sarežģītākus uzdevumus.
Zemākas ražošanas izmaksasSamaziniet darbaspēka izmaksas, transportējiet savas preces efektīvi, droši un ekonomiski.
AGV var darboties vietās, kas cilvēkiem nav pieejamas ekstremālu temperatūru vai bīstamu materiālu klātbūtnes dēļ.
Agv1-

3 galvenie AGV tipi

Transporta rati

 • Tie ir transportlīdzekļi, kas spēj pārvadāt viena veida izstrādājumus (rullīti, motoru), paliktni vai konteineru ar produktiem.

Iekrāvēji

 • Tos izmanto palešu pārvietošanai.
 • Daudziem modeļiem ir sensori uz dakšām (piemēram, infrasarkanie sensori).

Automātiskie traktori

 • Tie ir motorizēti transportlīdzekļi, kas spēj aizvilkt vienu vai vairākus nemotorizētus kravas transportlīdzekļus.
 • To kravnesība var sasniegt 8 tonnas.
 • Tie ir aprīkoti arī ar paceļamām un nolaižamām platformām, motorizētiem rullīšiem, siksnām u.c., lai nodrošinātu automātisku preču kustību.

Sazinies ar mums


Projektu vadītājs

Ģirts Belozerovs

Mob.tel.: +371 20202045
E-pasts: girts@amro.lv

Visi kontakti