Tālruņu uzlādes stacija

Tālruņu uzlādes stacija – nākotnes termināli

Nākotni iezīmē tehnoloģijas. Domājams, ka tuvāko nākotni iedvesmos mākslīgā intelekta radītās inovācijas un darbs robotu uzraudzībā. Protams, tā ir tikai nākotnes prognoze, taču ne ļoti tālā, bet drīzāk tuvā nākotnē, jo jaunās tehnoloģijas attīstās gaismas ātrumā. Pierādījums tam ir nākotnes termināļi, kuru prototipi jau ir pieejami jau tagad.

Šodienas apskatā tiks aplūkoti divu veidu termināļi, kas nav tikai termināļi, bet gan inovācijas, kuras ir īpaši svarīgas visai cilvēcei. Tie optimizē, uzlabo, atvieglo un samazina cilvēka piepūli un resursus, kurus sabiedrība arvien vairāk sāk taupīt.

  • Vai kurjeru termināļi slēgs kurjeru birojus?
  • Mēs esam uzņēmuši un turpinām savu ceļu!

Mēs nezinām, vai tie tiks slēgti, bet tie neapšaubāmi samazinās savu darbu. Ķēžu termināļi ir, no pirmā acu uzmetiena, vienkāršas – un salīdzinoši vienkārši lietojamas – sistēmas, kas nodrošina sarežģītus risinājumus nopietnām problēmām. Tās ļauj minūtes laikā izdot sūtījumu lietotājiem ērtā laikā un piemērotākajā vietā.

Tas pats lietotājs var nosūtīt sūtījumu tikpat ilgā laikā. Kā jau var nojaust, auto terminālis ļauj ietaupīt tūkstošiem kilometru autovadītājiem un ārkārtīgi ilgu gaidīšanas laiku galalietotājam. Un tas vēl nav viss – tie darbojas 24 stundas diennaktī, to uzturēšanas sistēma ir vienkārša, un ražotāji garantē savlaicīgu iejaukšanos kļūdas vai klienta jautājuma gadījumā. Šīs ierīces, ko dēvē arī par pasta automātiem, ietaupa nervus, naudu un kaitīgās emisijas, ko rada preču piegādei izmantotie transportlīdzekļi. Tās arī ietaupa pūles – tostarp cilvēkresursus, kas iesaistīti tirdzniecībā, loģistikā un klientu apkalpošanas centros.

Tas pats attiecas arī uz šādu termināļu – uzlādes termināļu – darba laiku! Diemžēl vēl nav izgudroti termināļi, kas mūs piepildītu ar pozitīvu noskaņojumu, taču mēs visi zinām, cik ātri smaids var pazust no sejas, kad telefona akumulators krietni vien noplok.

Mēs tos iedalām vienā kategorijā tikai tāpēc, ka tie darbojas pēc viena un tā paša principa. Protams, elektromobiļu uzlādes termināļu priekšrocības ir neapšaubāmas, salīdzinot ar telefona uzlādes termināļiem! Tomēr šos ieguvumus, iespējams, būs vieglāk apspriest un tie būs taustāmāki, kad drīzumā būsim runājuši par to, ka redzēsim vairāk automobiļu uzpildes termināļu nekā degvielas uzpildes staciju.

Jebkurā gadījumā nevajadzētu nenovērtēt par zemu ērtos termināļus tālruņu uzlādei. Daži cilvēki tos jau ir pārvērtuši par labu ienākumu avotu, izvietojot sabiedriskās vietās, piemēram, slimnīcās, bibliotēkās, tirdzniecības centros, autobusu pieturās… Kopīgais, kas pagaidām visu vieno, ir tas, ka visbiežāk šos nākotnes termināļus ražo viens un tas pats piegādātājs. Tādi uzņēmumi kā, piemēram, Encore var piedāvāt arī individuālu projektu cilvēkiem, kuri saskata potenciālu šāda veida investīcijās.

Jebkurā gadījumā nākotnē mēs redzam lielāku piekļuvi visam, kas ir tikai vienas rokas attālumā, īstajā brīdī, kad mums ir nepieciešams nedaudz enerģijas telefonam vai iespēja nosūtīt ārkārtas sūtījumu pēc pusnakts. Vislabākais ir tas, ka visas šīs sistēmas ir videi draudzīgas. Tāpēc nenovērtēsim par zemu inovatīvo kopienu, par kādu esam kļuvuši, jo dažos gadījumos tā domā – un gudri, un planēta.

STANDARTA IZMĒRS

MĒS piedāvājam unikālu iespēju pielāgot mūsu skapīšus pēc pieprasījuma. Iespējami visi izmēri. Modulāri – var pielāgoties dažādām telpām. Jūsu konkrētajā modelī ietilpst tikai karstās uzglabāšanas skapīši.

Tas ir pieejams arī ar trim uzglabāšanas iespējām:

Ambienta uzglabāšana (istabas temperatūra)
Atdzesēta uzglabāšana (2°C līdz 6°C)
Uzglabāšana saldētavā (-24°C līdz -18°C)

Sazinies ar mums


Projektu vadītājs

Ģirts Belozerovs

Mob.tel.: +371 20202045
E-pasts: girts@amro.lv

Visi kontakti