Pick to Light

Pick to Light

Pick to Light, kas pazīstams arī kā Pick By light, ir loģistikas risinājums, kas palīdz operatoriem dažādos loģistikas procesos: pasūtījumu komplektēšana, noliktavas inventāra komplektēšana, utml.

Pamatojoties uz Pick To Light tehnoloģiju, tā vada operatorus ar gaismām, kas norāda mērķa/objekta atrašanās vietas.

Isitec International Pick to Light sistēma ievērojami optimizē produktivitāti, novērš atlases kļūdas un uzlabo operatora ergonomiku.

Isitec piedāvā plašu moduļu un pogu klāstu – šī ir īpaši uzticama tehnoloģija, un tā ir atbalstīta jau vairāk nekā 10 gadus. Pateicoties tās kvalitātei un plašajam pielietojumam, Pick To Light sistēma nodrošina ļoti pievilcīgu TCO (kopējās īpašuma izmaksas) likmi.

Uzņēmumi Peugeot un Faurecia ir izvēlējušies mūsu programmatūras un aparatūras risinājumu, lai palielinātu efektivitāti un optimizētu procesus daudzās rūpnīcās visā pasaulē.

Pilns inovatīvu Pick to Light risinājumu klāsts

Isitec International Pick By Light risinājums pielāgojas jūsu uzņēmumam un jūsu procesiem, piedāvājot plašu pogu, displeju vai LED lentu klāstu.

Šī daudzveidība ļauj mums apmierināt visas vajadzības, meklējot efektivitāti katrā uzglabāšanas un komplektēšanas zonā.

Spiedpogu moduļi

Isitec International spiedpogu moduļi ir izturīgi un viegli programmējami, izmantojot mūsu programmatūru. Tos var aprīkot ar displeju, kas operatoram norāda daudzumu vai produkta atrašanās vietu.

 • Led lente

  LED lente ir visekonomiskākais un elastīgākais risinājums komplektēšanas darbību optimizēšanai. Tā zemās izmaksas padara to pievilcīgu, ja ir jāaprīko lielas uzglabāšanas vietas. Šo plāno un viegli uzstādāmo ierīci var pielāgot jebkura veida plauktam neatkarīgi no tā atrašanās vietas vai konfigurācijas.

  LED vizuālajam ceļvedim var pievienot LIDAR moduļus, lai kontrolētu atlasi un optimizētu drošību. Lidar apstiprina pareizo paraugu ņemšanu ar programmatūru un brīdina operatoru kļūdas gadījumā.

 • LED indikators

  LED rādītājs ir vienkārši uzstādāma un parametrizējama ierīce. Tas norāda savākšanas vai noguldīšanas vietu, to izgaismojot.

 • Izmantojiet visas Pick to Light priekšrocības

  Pieredzējušu Isitec International profesionāļu komanda palīdzēs jums pilnībā izmantot Pick to Light sistēmas priekšrocības:

  Pick to light ir ideāls produkts, lai optimizētu jūsu uzņēmuma loģistikas veiktspēju.

  Pateicoties sagatavošanas kontroles funkcijām, Pick To Light uzlabo kvalitāti un novērš kļūdas.

  Funkcija Pick to light ir intuitīva un viegli lietojama, ideāli piemērota atlasītāju apmācībai.

  Apgaismotās vadības sistēmas nodrošina ergonomiskāku darbu un samazina darba slodzi.

 • Viegli pielāgojiet šo uzlabojumu savai esošajai sistēmai

  Vairāk nekā tikai Pick to Light piegādātājs, Isitec International nodrošina jūs ar pilnu pabeigtu sistēmu, lai atvieglotu pasūtījumu komplektēšanas sistēmu.

  Isitec digitālās komplektēšanas risinājums ir izstrādāts, lai palīdzētu savācējam un uzlabotu preču pārvaldību.

 • Pick To Light aprīkojums:

  Isitec International iesaka izmantot atbilstošu aprīkojumu atbilstoši produktiem un priekšmetiem, kas veido jūsu piegādes ķēdi.

  Isipick to light darbojas arī ar mūsu Isipick By Balance kontrolsvēršanas sistēmām, lai nodrošinātu papildu drošības līmeni atlases laikā.

 • Programmatūra

  Isipick By Light darbina Isipick noliktavas vadības sistēma. Isipick WCS piedāvā ērti lietojamas tehniskās vadības saskarnes un ļauj vizualizēt vai parametrizēt pasūtījumus, krājumus vai produktivitāti.

 • Konsultācijas un integrācija:

  Isitec International tehniskā komanda sastāv no pieredzējušiem inženieriem, kuri analizē katra projekta priekšrocības, konsultē uzņēmumus un palīdz risinājumu izvēlē.

  Mūsu komanda nodrošina arī projektu vadību visos ieviešanas posmos.

 • Saskarnes:

  Isipic® WCS sadarbojas ar jūsu WMS, lai padarītu jūsu gaismas sistēmu efektīvu un pielāgotu jūsu vajadzībām. Konkrēti starpsavienojumi var tikt izveidoti arī ar citām noliktavas vadības vai ERP sistēmām.

 • Izstrādes:

  Isitec ir IT produktu redaktors un izstrādātājs. Tāpēc mēs varam pavadīt uzņēmumus konkrētos projektos, lai ieviestu pielāgotus risinājumus.

 • Modularitāte:

  Mūsu Pick to Light ir saderīgs ar visiem mūsu produktiem, pamatojoties uz noliktavas pārvaldību:
  – AGV, lai ietaupītu vietu un automatizētu priekšmetu kustību
  – Pick-by-balance, lai uzlabotu precizitāti un drošību, automātiski kontrolējot katras sagataves daudzumu
  – Balss izvēle
  – Mūsu konveijeru klāsts
  – Mūsu savienotie objekti pielāgoti noliktavai un rūpnīcai 4.0
  – Mūsu slazdi, lai palielinātu drošību produktu savākšanas laikā

  Savienots ar jūsu WMS, šo risinājumu kombinācija uzlabo komplektēšanas procesu, komplektēšanas un validācijas optimizācijas ātrumu un uzlabo katra operatora kopējo darbu noliktavā.

Elastīgums

Pick to Light sistēma ir viegli integrējama procesā, kas jau ir ieviesta uzņēmumā. Tas ir tik intuitīvs, ka operatori tiek apmācīti mazāk nekā 10 minūtēs. Pagaidu darbinieku izmantošana ir ārkārtīgi atvieglota, tāpat kā tūlītēja prombūtnē esošā operatora nomaiņa.

Efektivitāte

Krājumi tiek pārvaldīti optimāli un uzticami reāllaikā, lai nodrošinātu lielisku jūsu rezervju pārvaldību. Jūs uzlabojat efektivitāti un jūsu bizness gūst labumu no šīs inovācijas.

Samaziniet atkritumus

Šī datortehnoloģija, pēc definīcijas bez atkritumiem, rada ievērojamu un atkritumu un papīra izmaksu samazinājumu uzņēmumam.

Palieliniet produktivitāti

Automatizētie procesi ir optimizēti, lai panāktu nepārspējamu produktivitātes pieaugumu cilvēka izteiksmē.

Izvairieties no kļūdām

Cilvēciskās kļūdas tiek izskaustas. Pasūtījumu komplektēšanas uzticamība ir visaugstākajā līmenī, un kļūdu līmenis ir mazāks par 0,1%.

Augsti Ienākumi no ieguldījumiem (ROI)

ROI (ieguldījumu atdeve) ir augsta. Radušās izmaksas ātri tiek amortizētas ar ieguvumiem, ko rada šī rūpnieciskās vadības sistēma.

Sazinies ar mums


Projektu vadītājs

Ģirts Belozerovs

Mob.tel.: +371 20202045
E-pasts: girts@amro.lv

Visi kontakti