Konvertēšanas sistēmas

Lieliski risinājumi dokumentu apstrādei

Viegli lietojamas aplokšņu locīšanas un pildīšanas iekārtas

Vidēja apjoma aplokšņu pildīšanas iekārtas

Augstas veiktspējas locīšanas un ievietošanas mašīnas

DS-40i Konvertēšanas sistēmas

Vēstuļu locīšana un aplokšņu pildīšana maziem un vidējiem uzņēmumiem

DS-40i apvieno precizitāti, efektivitāti un uzticamību vienkāršā un viegli lietojamā risinājumā, kas pasta sūtījumu komplektēšanu padara vienkāršu un ātru. Tas saliek un ievieto sūtījumus trīspadsmit reizes ātrāk nekā tas notiek ar rokām, savācot 1000 pasta sūtījumus mazāk nekā stundas laikā.

DS-40i ir kompakts un kluss, tāpēc viegli iekļaujas jebkurā biroja vidē. Divi dokumentu padevēji un viens dokumentu padevējs ļauj apstrādāt dažāda izmēra dokumentus, ieliktņus un aploksnes. Izvēlieties vienu no četriem dažādiem locīšanas veidiem, lai jūsu klientu sarakstei piešķirtu profesionālu izskatu.

Automatizējot pasta sūtījumu veidošanu ar DS-40i, jūs samazināsiet izmaksas, novērsīsiet lietotāja kļūdas un nodrošināsiet, ka pareizais dokuments vienmēr tiek nosūtīts pareizajam klientam.

Skatieties DS-40i produkta videoklipu.

DS-64i Konvertēšanas sistēmas

Pārliecinoši loca un ievieto līdz pat 20 000 aplokšņu mēnesī.

DS-64i ir ergonomiski veidots un piemērots jebkurai darba videi, tas ir uzticams locīšanas aplokšņu risinājums, kas atzīts par uzticamu un viegli lietojamu. Ar ātrumu līdz 2500 aplokšņu stundā DS-64i ātri un efektīvi salocīs jūsu biznesa sūtījumus.

FlexFeed daudzformāta padeves tehnoloģija ļauj no vienas paplātes apstrādāt visu izmēru dokumentus, tostarp ieliktņus, atbildes lapiņas un atgriešanas aploksnes. Apvienojumā ar mūsu izvades pārvaldības risinājumiem (OMS), kas ietver grupēšanas, šķirošanas un atdalīšanas iespējas, DS-64i optimizē pasta plūsmu un nodrošina ievērojamu izmaksu ietaupījumu.

Kontaktattēla sensors (CIS) nolasa pilnu svītrkodu un optisko zīmju klāstu uz dokumentiem, nodrošinot efektīvu un drošu dokumentu ar mainīgām lapām apstrādi.

Automatizējot pasta sūtījumu veidošanu ar DS-64i ieliktņa mapi, jūs samazināsiet izmaksas, novērsīsiet lietotāja kļūdas un nodrošināsiet, ka pareizais dokuments vienmēr tiek nosūtīts pareizajam klientam.

Noskatieties DS-64i produkta videoklipu.

DS-75i Konvertēšanas sistēmas

Salokiet, ievietojiet un aizlīmējiet līdz 40 000 aplokšņu mēnesī.

Modernākās tehnoloģijas kompaktā dizainā – DS-75i ir ideāls salokāms risinājums jebkuram vidēja lieluma uzņēmumam. Tas ļauj ātri un droši apstrādāt svarīgus biznesa ziņojumus.

Izmantojot pilnas lapas kontakta attēla sensora (CIS) skenēšanas tehnoloģiju, DS-75i var nolasīt jebkuru kodu, tostarp optiskās zīmes, simbolus, kā arī 1D un 2D datu matricas svītrkodus. Tā kā skeneris nolasa visu lapas laukumu, kodus var izdrukāt jebkurā dokumenta vietā un nolasīt horizontāli un vertikāli.

DS-75i var pieslēgt jūsu tīklam, lai nodrošinātu piekļuvi unikāliem tiešsaistes pakalpojumiem, piemēram, attālai palīdzībai un diagnostikai, kas palīdz samazināt dīkstāves laiku un saīsināt montāžas laiku. Pateicoties plašām iekraušanas un izkraušanas iespējām un daudzām viedām funkcijām, DS-75i lieliski iederas jebkurā darba vidē.

Noskatieties DS-75i produkta videoklipu.

DS-85i Konvertēšanas sistēmas

Salociet, ievietojiet un aizlīmējiet līdz 60 000 aplokšņu mēnesī.

DS-85i ir ideāli piemērots uzņēmumiem, kuriem nepieciešams automatizēt dažādu izmēru un tipu dokumentus, jo DS-85i viegli ar tiem tiek galā. Pateicoties modulārajai konstrukcijai, DS-85i jebkurā laikā var aprīkot vai paplašināt ar sešām padeves stacijām, lai apstrādātu vissarežģītākās dokumentu izmēru un veidu kombinācijas.

Pateicoties pilnas lapas kontakta attēla sensora (CIS) skenēšanas tehnoloģijai, DS-85i var nolasīt jebkuru kodējumu, tostarp optiskās zīmes, simbolus, kā arī viendimensiju un divdimensiju matricas svītrkodus. Tā kā skeneris nolasa visu lapas laukumu, kodus var izdrukāt jebkurā dokumenta vietā un nolasīt horizontāli un vertikāli.

DS-85i var pieslēgt jūsu tīklam, lai nodrošinātu piekļuvi unikāliem tiešsaistes pakalpojumiem, piemēram, attālai palīdzībai un diagnostikai, kas palīdz samazināt dīkstāves laiku un saīsināt montāžas laiku. Pateicoties plašām iekraušanas un izkraušanas iespējām un daudzām viedām funkcijām, DS-85i lieliski iekļaujas jebkurā darba vidē.

Noskatieties DS-85i produkta videoklipu.

DS-95i Konvertēšanas sistēmas

Salociet un ievietojiet līdz 80 000 aplokšņu mēnesī.

Uzticamu un daudzpusīgu DS-95i var konfigurēt atbilstoši jūsu specifiskajām prasībām, izmantojot līdz pat septiņām padeves stacijām, lai apstrādātu visdažādākos biznesa lietojumus un sarežģītākās dokumentu izmēru un veidu kombinācijas.

Izmantojot pilnas lapas kontakta attēla sensora (CIS) skenēšanas tehnoloģiju, DS-95i var nolasīt jebkura veida kodus, tostarp optiskās zīmes, simbolus, kā arī viendimensiju un divdimensiju matricas svītrkodus. Tā kā skeneris nolasa visu lapas laukumu, kodus var izdrukāt jebkurā dokumenta vietā un nolasīt horizontāli un vertikāli.

DS-95i var pieslēgt jūsu tīklam, lai nodrošinātu piekļuvi unikāliem tiešsaistes pakalpojumiem, piemēram, attālai palīdzībai un diagnostikai, kas palīdz samazināt dīkstāves laiku un saīsināt montāžas laiku. Pateicoties plašām iekraušanas un izkraušanas iespējām un daudzām viedām funkcijām, DS-95i lieliski iederas jebkurā darba vidē.

Noskatieties DS-95i produkta videoklipu.

DS-180i Konvertēšanas sistēmas

Salociet un ievietojiet līdz 180 000 aplokšņu mēnesī.

DS-180i locīšanas un ievietošanas iekārta ir ideāli piemērota pasta uzņēmumiem ar lielu pasta sūtījumu apjomu, un tā ir izstrādāta, lai apmierinātu jūsu pasta centra produktivitātes vajadzības. Tā modulārais dizains ļauj to paplašināt līdz pat 17 barošanas stacijām, lai vienmēr varētu apmierināt uzņēmuma vajadzības.

DS-180i palielina produktivitāti visos posmos, sākot ar efektīvu papīra iekraušanu un beidzot ar prognozējamu, inteliģentu darba izpildes laika aplēsi. 22 collu krāsu skārienekrāns ir vienkāršs lietošanā, tāpēc lietotāji jebkurā nodaļā var viegli savākt pastu. Kad uzdevums ir ieprogrammēts atmiņā, tā palaišana ir vienkārša: ielādējiet paplātes, izvēlieties uzdevumu un nospiediet sākt.

Saliktajos sūtījumos ar mainīgām lapām DS-180i uzlabotā padeves tehnoloģija, IMOS operētājsistēma un automatizētā ievietošanas pārvaldības sistēma (AIMS) nodrošina, ka pareizie dokumenti katru reizi tiek ievietoti pareizajā aploksnē. Katrs padevējs kalibrē pirmo padodamo dokumentu un pārbauda katru nākamo papīru, lai pārliecinātos, ka netiek veikta dubulta padeve.

Automatizēta uzdevumu maiņa un neierobežots iepriekš iestatīto uzdevumu skaits nodrošina DS-180i daudzpusību un lietošanas ērtumu.

Noskatieties DS-180i produkta videoklipu.

DS-600i Konvertēšanas sistēmas

Līdz pat 300 000 aplokšņu locīšana un ievietošana mēnesī.

DS-600i atbilst praktiski jebkura sūtījumu lietojuma darba plūsmas prasībām – no tiešā pasta kampaņām līdz ļoti jutīgiem medicīniskiem rēķiniem vai finanšu pārskatiem. Neatkarīgi no darba uzdevuma DS-600i maksimāli palielina produktivitāti visos posmos, sākot no efektīvas papīra apstrādes līdz darba izpildes laika prognozēšanai.

22 collu krāsu skārienekrāns ir veidots tā, lai tas būtu vienkāršs un lai lietotāji jebkurā nodaļā varētu viegli apkopot sūtījumus. Izvēlētā uzdevuma laikā automātiski tiek izveidoti locīšanas, iepakojuma izmērs un aploksnes.

Saliktajos sūtījumos ar mainīgām lapām DS-600i uzlabotā padeves tehnoloģija, IMOS operētājsistēma un automatizētā ievietošanas pārvaldības sistēma (AIMS) nodrošina, ka pareizie dokumenti katru reizi tiek ievietoti pareizajā aploksnē. Katrs padevējs kalibrē pirmo padodamo dokumentu un pārbauda katru nākamo papīru, lai pārliecinātos, ka netiek veikta dubulta padeve.

Automatizēta uzdevumu maiņa un neierobežots iepriekš iestatīto uzdevumu skaits nodrošina DS-600i daudzpusību un lietošanas ērtumu.

Noskatieties DS-600i produkta videoklipu.

DS-200i Konvertēšanas sistēmas

Darbs ar līdzenām loksnēm, bukletiem un visu, kas ir starp tiem.

DS-200i atbilst praktiski jebkura pasta sūtījumu lietojuma darba plūsmas prasībām – no tiešā pasta kampaņām līdz ļoti jutīgiem medicīniskiem aprēķiniem vai finanšu pārskatiem. Neatkarīgi no darba uzdevuma DS-200i palielina produktivitāti visos posmos, sākot ar efektīvu papīra iekraušanu un beidzot ar darba izpildes laika prognozēšanu.

22 collu krāsu skārienekrāns ir vienkāršs lietošanā, tāpēc pasta sūtījumu apstrādi var ērti veikt jebkuras nodaļas lietotāji. Kad uzdevums ir ieprogrammēts atmiņā, to sākt ir vienkārši: ielādējiet paplātes, izvēlieties uzdevumu un nospiediet sākt.

Komplektējot pasta sūtījumus ar mainīgām lapām, uzlabotā padeves tehnoloģija, IMOS operētājsistēma un automatizētā ievietošanas pārvaldības sistēma (AIMS) DS-200i nodrošina, ka pareizie dokumenti katru reizi tiek ievietoti pareizajā aploksnē. Katrs padevējs kalibrē pirmo padodamo dokumentu un pārbauda katru nākamo papīru, lai pārliecinātos, ka netiek veikta dubulta padeve.

Automatizēta uzdevumu maiņa un neierobežots skaits iepriekš iestatītu uzdevumu nodrošina DS-200i daudzpusību un lietošanas ērtumu.

Noskatieties DS-200i produkta videoklipu.

DS-1200 G4i Konvertēšanas sistēmas

Maksimāla veiktspēja, maza aizņemamā platība

DS-1200 G4i ir izstrādāts tā, lai atbilstu praktiski jebkura liela apjoma pasta sūtīšanas lietojumprogrammas darba plūsmas prasībām, un nodrošina visaugstāko veiktspēju ar vismazāko platību starp visiem ražošanas klases risinājumiem. Neatkarīgi no darba uzdevuma DS-1200 G4i pārspēj konkurentus visos posmos, sākot no efektīvas papīra iekraušanas un beidzot ar darba izpildes laika prognozēšanu.

24 collu krāsu skārienekrāns, automātiska darba pārslēgšana un neierobežots skaits iepriekš iestatītu darbu atvieglo lietošanu. Izvēlētā uzdevuma laikā automātiski tiek izveidoti locīšanas, iepakojuma izmērs un aploksnes. Vienkārša lietošana nodrošina, ka iestatīšanas laiks tiek saīsināts līdz sekundēm, nevis stundām, tādējādi ievērojami samazinot nepieciešamību pēc īpaša operatora un atbalsta uz vietas.

Komplektējot pasta sūtījumus ar mainīgām lapām, DS-1200 G4i uzlabotā iesniegšanas tehnoloģija, IMOS operētājsistēma un automatizētā ievietošanas pārvaldības sistēma (AIMS) nodrošina, ka pareizie dokumenti tiek ievietoti pareizajā aploksnē.

DS-1200 G4i var nolasīt jebkuru kodējumu, tostarp optiskās zīmes, simbolus, kā arī viendimensiju un divdimensiju matricas svītrkodus. Automātiskā kamera nodrošina lielāku elastību, automātiski pielāgojoties individuālajam marķējuma izvietojumam konkrētā uzdevumā.

Neatkarīgi no jūsu biznesa prasībām DS-1200 G4i var konfigurēt ar atbilstošiem moduļiem.

Noskatieties DS-1200 G4i produkta videoklipu.

Sazinies ar mums


Projektu vadītājs

Ģirts Belozerovs

Mob.tel.: +371 20202045
E-pasts: girts@amro.lv

Visi kontakti