Dokumentu apstrādes iekārtas

IM-16C Pasta sūtījumu atvērējs

Quadient IM-16C vēstuļu atvērējs palielina biroja produktivitāti, ātrāk sadalot ienākošo pastu visā organizācijā.

Neatkarīgi no tā, vai apstrādājat čekus, pasūtījumus, naudas pārvedumus vai ikdienas ienākošo pastu, IM-16C atver dažādu veidu aploksnes, ietaupa laiku, neatstāj atkritumus un aizsargā vērtīgo saturu.

IM-30 Pasta sūtījumu atvērējs

Ienākošais pasts ir ļoti svarīgs jebkurā uzņēmumā, taču tā efektīva un ātra apstrāde var būt sarežģīta un laikietilpīga. Rēķini, maksājumi un korespondence pienāk katru dienu un var ātri sakrāties. Šī procesa automatizēšana nozīmē būtisku laika ietaupījumu un ātru pasta nogādāšanu tiem, kam tas nepieciešams. Tas arī samazina kļūdu iespējamību un palielina veiktspēju.

Quadient IM-30 pasta sūtījumu atvērējs padara pasta atvēršanas procesu vienkāršāku un ātrāku.

IM-35 Automātiskais vēstuļu atvērējs un pasta izvilcējs

Universāls darba virsmas atvērējs

Efektīva ienākošā pasta apstrāde ir vienkāršs veids, kā uzlabot peļņu un klientu apmierinātību. IM-35 novērš bojātu dokumentu problēmu. Tas ir tāpēc, ka tas ir izstrādāts tā, lai saglabātu pasta saturu drošībā, vienlaikus ātri atverot katru aploksni. Viegli lietojams un īpaši uzticams, tas var apstrādāt jauktu pastu bez iepriekšējas šķirošanas un atver dažādu izmēru aploksnes.

IM-210 Automātiskais pasta sūtījumu atvērējs

210. sērijas pasta atvērējs ir ideāli piemērots 200 līdz 2000 aplokšņu apstrādei dienā. Šis kompaktais pasta automatizācijas produkts bez problēmām apstrādā ienākošo pastu.  Modernā frēze nodrošina pilnīgu griešanu no malas līdz malai, lai nodrošinātu ātru izņemšanu.

IM-306 lielapjoma aplokšņu atvērējs

306. modelis, kas spēj strādāt ar nominālo ātrumu līdz 40 000 aplokšņu stundā, nosaka jaunu standartu liela apjoma pasta apstrādei. Uzlabotais frēzētājs ar astoņām griezuma dziļuma pozīcijām no aploksnes malas noņem tikai 0,01 collas šķembas, radot mīkstu, spalvotu malu un vienlaikus aizsargājot vērtīgo aploksnes saturu. Aprīkots ar lietotājam draudzīgu saskarni, darba iestatīšana ir vienkārša un ātra. 306. modelis 306 nav piemērots pat nakts piegādes aploksnēm.

IM-410 Automātiskais vēstuļu atvērējs

IM-410 ar frēzēšanas tehnoloģiju ir ideāli piemērots pasta centriem, kuriem dienā ir jāatver un jāapzīmogo no 200 līdz 2000 aplokšņu, un tas ir kompakts galda aplokšņu atvērējs, kas ir ideāli piemērots komandām, kurām nepieciešams atvērt dažāda izmēra un biezuma sūtījumus, kā arī uz aploksnes izdrukāt saņemšanas informāciju. 410. sērija ātri un efektīvi atver pasta sūtījumus ar ātrumu līdz 400 aploksnēm minūtē.

PF-60 Automātiskais papīra locītājs

Pilnībā automātisks dokumentu locītājs PF-60 ir ideāli piemērots jebkuram uzņēmumam, baznīcai, skolai vai drukāšanas un apmaksas centram, kam nepieciešama ātra un vienkārša iestatīšana. PF-60 piedāvā iepriekš izveidotus locījumus un centrāli novietotu vadības paneli, kas atvieglo iestatīšanu un darbību. Darba uzdevumi tiek izpildīti vienā mirklī, un ātrums ir līdz 15 480 salocītiem eksemplāriem stundā!

PF-80 Automātiskais papīra locītājs

Pilnībā automātisks dokumentu locītājs PF-80 ir ideāli piemērots jebkuram uzņēmumam, baznīcai, skolai vai centram, kur nepieciešama ātra un vienkārša iestatīšana. Darba uzdevumi tiek izpildīti vienā mirklī, un ātrums ir līdz pat 20 100 salocītiem eksemplāriem stundā! Pateicoties LCD displejam ar apgaismojumu un vadības panelim, PF-80 ir ļoti viegli lietot. Pilnībā automatizētās locīšanas plates nodrošina 18 iepriekš ieprogrammēto locījumu iestatījumu iestatīšanu ar vienu pieskārienu vai arī ļauj izvēlēties kādu no 35 pielāgojamiem locījumiem, ko var saglabāt atmiņā.

PF-90 Automatiskais papīra locītājs

Pilnībā automātiskais dokumentu locītājs PF-90 ir ideāli piemērots jebkuram uzņēmumam, baznīcai, skolai vai drukas centram, kur nepieciešama ātra un vienkārša uzstādīšana. Darba uzdevumi tiek izpildīti acumirklī, ar ātrumu līdz pat 20 100 salocītiem eksemplāriem stundā! Pateicoties LCD displejam ar apgaismojumu un vadības panelim, PF-90 ir ļoti viegli lietot. Pilnībā automatizētās locīšanas plates nodrošina 18 iepriekš ieprogrammēto locījumu iestatījumu iestatīšanu ar vienu pieskārienu vai arī ļauj izvēlēties kādu no 35 pielāgojamiem locījumiem, ko var saglabāt atmiņā.

Sazinies ar mums


Projektu vadītājs

Ģirts Belozerovs

Mob.tel.: +371 20202045
E-pasts: girts@amro.lv

Visi kontakti