Digitālie printeri un adresēšanas sistēmas

MACH 5 digitālais printeris

Quadient MACH 5 printeris ir pirmais pasaulē, kas izmanto patentētu Memjet® tehnoloģiju, lai ievērojami uzlabotu tiešā pasta un transpromocionālā mārketinga iespējas – ar niecīgām kopējām ekspluatācijas izmaksām.

MACH 6 digitālais printeris

MACH 6 printeris izmanto Memjet® tintes tehnoloģiju, lai drukātu ne tikai uz aploksnēm un papīra, bet arī uz citiem materiāliem līdz pat 3/8″ biezumā. Tas ievērojami uzlabo tiešā pasta mārketingu un iepakošanu, vienlaikus saglabājot nelielas kopējās ekspluatācijas izmaksas.

MACH 6 palīdz komerciālajām tipogrāfijām paplašināt savu piedāvājumu par pieņemamām cenām īstermiņa krāsu drukas darbiem, vienlaikus palielinot rentabilitāti un produktivitāti.

AS-450 melnbaltais adrešu printeris

AS-450 var ietilpināt kastīti ar #10 aploksnēm (500). Šī nelielā mašīna spēj izdrukāt līdz 22 000 aplokšņu stundā, tādējādi nodrošinot ievērojamu produktivitāti. Tā var izmantot arī materiālus līdz 1/4″ biezumā. Intuitīvais lietotāja skārienekrāns nodrošina operatoriem pilnīgu kontroli, lai viegli izveidotu visskaistākos un efektīvākos sūtījumus.

AS-650 melnbaltais adrešu printeris

AS-650 ir izturīgs, lieljaudas printeris, kas nodrošina perfektu līdzsvaru starp ātrumu, izcilu drukas kvalitāti un iespējām. Skārienekrāna saskarne ir viegli lietojama un piedāvā jaudīgas funkcijas, ko novērtēs profesionāls pasta sūtītājs. AS-650 ir īstais produkts, kas paredzēts drukāšanai pēc pieprasījuma, drukāšanai uz jebkā un augstas kvalitātes sūtījumiem.

AS-850 melnbaltais adrešu printeris

Mūsu produktu līnijas “Sport Utility Printer” printeris ir nozares līderis ar 4″ drukas laukumu, 2+4+2 galviņu konfigurāciju un daudzpusīgu rindu konstrukciju.  AS-850 uzlabotais drukas dzinējs apstrādā datus, un tā funkcijām bagātais krāsu skārienekrāna interfeiss ir operatora labākais draugs. AccuTrak™ transportēšanas platforma ļauj jums novietot transportēšanas lentes un vadotnes, kas atrodas zem lentēm, lai nodrošinātu precīzu reģistrāciju. Apvienojumā ar mūsu papildaprīkojuma AS-FDR14 padevēju AS-850 ir pietiekami izturīgs jebkura izmēra sūtījumiem, un mūsu EASYInk spēj apstrādāt gandrīz jebkuru materiālu.

Sazinies ar mums


Projektu vadītājs

Ģirts Belozerovs

Mob.tel.: +371 20202045
E-pasts: girts@amro.lv

Visi kontakti