VIEDĀ STĀVVIETU BARJERA

Inovatīvā Parklio™ stāvvietu barjera

Parklio™ autostāvvietām paredzētā barjera ir ar viedtālruni vadāma barjera, kas aizsargā autostāvvietas no neatļautas izmantošanas, nodrošinot uzticamu un efektīvu autostāvvietu pārvaldības risinājumu. Salīdzinot ar tradicionālajām autostāvvietu barjerām, šī barjera nodrošina inovatīvas funkcijas un dažādas izmantošanas iespējas, tai skaitā automatizāciju.

FUNKCIJAS

 • Vadība ar viedtālruņa palīdzību, izmantojot bezmaksas lietotni (Android un iOS)
 • Īslaicīgas digitālās atslēgas apmeklētājiem
 • Automātiskās aizvēršanas funkcija pēc automašīnas izbraukšanas
 • Uzlādējami litija jonu akumulatori/pieslēgums elektroapgādes tīklam
 • Saules panelis autonomai darbībai
 • Izturīgs tērauds paredzēts līdz 9 tonnām lielai slodzei
 • Pret laika apstākļu iedarbību noturīgs materiāls
 • Pret apzinātiem bojājumiem noturīgs materiāls
 • Drošības tapa
 • Manuālās vadības funkcija
 • Vienkāršā un ērta uzstādīšana, izmantojot iekļautos stiprinājumus
 • Pielāgošana
 • Integrācija ar citām sistēmām
Pieprasīt piedāvājumu

PARKLIO™ BARJERAS AUTOSTĀVVIETĀM

Unikāls risinājums, kam nav nepieciešama tālvadības pults jeb kāds cits papildu aprīkojums, jo Parklio™ ir vienīgā augstas kvalitātes viedā barjera, kas ar Bluetooth funkcijas palīdzību ir savienota ar viedtālruni, nodrošinot iespēju pārvaldīt piekļuvi autostāvvietai viedtālrunī vai datorā. Parklio™ barjeras ar robusto un moderno dizainu ne tikai aizsargās jūsu autostāvvietu no nevēlamas piekļuves, bet arī patīkami izskatīsies un ilgi kalpos.

Modelis Zeus Y
Divi strāvas apgādes veidi
Vadība ar viedtālruni

Modelis Zeus X
Divi strāvas apgādes veidi
Vadība ar viedtālruni un manuālā vadība
Saules panelis
Drošības tapa
Automātiskās aizvēršanas funkcija

Modelis Zeus Z
Nerūsējošs tērauds

KĀ TĀ DARBOJĀS?

Viedā barjera tiek vadīta attālināti, izmantojot lietotni viedtālrunī, kā rezultātā barjeru var ērti pacelt un nolaist neizkāpjot no automašīnas. Parklio™ barjera ir izgatavota no augstas kvalitātes materiāla, kas ir paredzēts dažādiem laikapstākļiem. Augstas kvalitātes tērauds ļauj izturēt slodzi līdz 9 tonnām un horizontālo spēku vairāk nekā 4000 N apmērā.

1

VIEDĀ BARJERA JŪSU STĀVVIETĀ

Pret apzinātiem bojājumiem noturīgs materiāls garantē barjeras darbspēju un ilgmūžību. Pārmērīga spēka gadījumā, barjeras mehānismā esošās gumijas atsperes absorbēs automašīnas radīto triecienu, salaužot tikai drošības tapu, ko ir iespējams ātri un ērti nomainīt.

Parklio™ barjera ir aprīkota ar atkārtoti uzlādējamiem akumulatoriem, kas ar vienu lādiņu var darboties līdz pat 1 gadam. Barjera ir aprīkota ar mūsdienīgu saules paneli autonomai darbībai, kā arī barjeru iespējams pieslēgt pie strāvas apgādes tīkla. Ir iespējams iegādāties Parklio™ akumulatorus viena vai divu komplektu veidā.

2

ĒRTI IZMANTOT UN VADĪT

Barjeras vadība notiek ar viedtālrunī instalētas lietotnes palīdzību. Barjera 50 metru diapazonā spēj uztvert signālus no viedtālruņa, izmantojot Bluetooth Low Energy moduļa savienojumu.

Bluetooth savienojums nodrošina efektīvu un uzticamu darbību, kā arī darbojas tādās vietās kā pazemes garāžas.

Barjeras atvēršana ilgst tikai 4 sekundes, taupot lietotāja laiku.

Autostāvvietām paredzēto barjeru sistēmai nav nepieciešams atsevišķa ierīce attālinātajai vadībai, jums ir tikai jālejupielādē Parklio™ lietotne savā viedtālrunī. Barjera ir aprīkota ar drošības tapu, kas ļauj vadīt barjeru manuāli, bez viedtālruņa.

3

VADĪBAS, KOPLIETOŠANAS UN REDIĢĒŠANAS IESPĒJAS

Viena no galvenajām mūsu barjeras priekšrocībām ir koplietošanas funkcija.  Izmantojot mūsu barjeru, Parklio™ mobilajā lietotnē varat izveidot un nosūtīt laikā ierobežotu digitālo atslēgu citiem lietotājiem. Barjeras īpašnieks var iestatīt digitālās barjeras darbības laiku, kurā attiecīgais lietotājs varēs vadīt barjeru un izmantot stāvvietu. Mobilā lietotne precīzi aizvedīs barjeras lietotāju līdz Parklio™ barjerai gan zem klajas debess esošā autostāvvietā, gan pazemes garāžā.

Parklio™ barjeras ir iespējams ērti integrēt ar citām viedajām sistēmām, nodrošinot piekļuves autostāvvietai pārvaldību reāllaikā ar Parklio™ API. Mūsu barjera ir pierādījusi savu pārākumu, pārspējot iepriekšējās paaudzes autostāvvietu piekļuves kontroles risinājumus un kļūstot par pirmo jaunās paaudzes risinājumu. Mūsu barjerai ir lieliska funkcionalitāte un moderns dizains par pieejamu cenu un ar ātru piegādes laiku.

SPECIFIKĀCIJA

Atvēršanas laiks4 sekundes
Arkas augstums51.7 cm
Platums33.1 cm
Garums91.8 cm
Svars15 kg
Iepakojuma izmērs59 x 40 x 16 cm
Pieprasīt piedāvājumu

BUJ

VAI PARKLIO™ BARJERĀM IR SENSORI?

Mūsu barjeras ir aprīkotas ar sensoriem, kas spēj noteikt, vai aiz barjeras ir novietota automašīna. Šis risinājums neļauj pacelt barjeru, ja tās sensori nosaka, ka aiz tās atrodas šķērslis.
Sensoru sistēmā tiek izmantoti lāzera sensori un magnetometrs, kas nodrošina tās darbības precizitāti 99,29 % apmērā.

KĀ UZLĀDĒT BARJERAS AKUMULATORU?

Izņemiet akumulatoru no barjeras konstrukcijas un lādējiet ar piegādes komplektācijā iekļauto lādētāju. Pilnai akumulatora uzlādei ir nepieciešamas 6 stundas. Pēc pilnas akumulatora uzlādes tas var nodrošināt barjeras darbību uz laiku līdz 6 mēnešiem.

KĀDĀ ATTĀLUMĀ IR IESPĒJAMS IZMANTOT BARJERU?

Barjera ir aprīkota ar Bluetooth Low Energy moduli ar nominālo darbības diapazonu 100 m, bet faktiskais darbības diapazons ir līdz 60 metriem.

BARJERA VAI POLERS – KO IZVĒLĒTIES?

Salīdzinot ar citu ražotāju risinājumiem autostāvvietām vai automātiskajām barjerām, Parklio™ barjeras ar saules paneļiem ir atbilstoši testētas un spēj izturēt spēku, kas pārsniedz cilvēka spēku, kā arī tās atbilst ES standartu prasībām un aprīkotas ar triecienizturīgiem mehānismiem. Papildus tam lietotājiem ir pieejama īpaša funkcija, kas ar digitālās atslēgas palīdzību ļauj vairākiem lietotājiem izmantot barjeru.

Projektu vadītājs

Ģirts Belozerovs

Mob.tel.: +371 20202045
E-pasts: girts@amro.lv

Visi kontakti