AUTOMĀTISKĀ BARJERA

PARKLIO VIEDĀ BARJERA

Parklio ir autostāvvietām paredzēto risinājumu ražotājs no Eiropas. Mūsu barjera ir automātiska barjera, kuras vadība tiek veikta ar viedtālruni, un šī barjera ir paredzēta autostāvvietu, iebrauktuvju, ierobežotas piekļuves teritoriju, kontrolpunktu un jebkādu citu iebraukšanas/izbraukšanas vietu kontrolei abos virzienos.

Parklio™ Gate barjerai ir moderns dizains, tā ir izturīga un ilgtspējīga, jo ir izgatavota no pulverkrāsota tērauda, kas ir paredzēts izmantošanai visos laikapstākļos. Šī barjera ir ilgtspējīga un efektīva, kā arī izturīga. Pateicoties plašajām Parklio™ barjeru garuma izvēles iespējām, mēs spējam piedāvāt jums ideālu risinājumu atbilstoši jūsu vajadzībām. Automātiskā barjera Parklio™ Gate ir ideāls risinājums iebraukšanas un izbraukšanas kontrolei sabiedriskās un privātās teritorijās, kā arī mazās un lielās autostāvvietās.

FUNKCIJAS

 • Vadība ar viedtālruņa palīdzību, izmantojot bezmaksas lietotni (Android un iOS)
 • Sensori garantē precīzu un drošu sistēmas darbību.
 • Automātiskā pacelšana, apvienojot ar Parklio™ viedo vadības sistēmu
 • Pielāgojamas (3-6 m), saliekamas barjeru strēles
 • Noturība pret laikapstākļu iedarbību
 • Ilgs darba mūžs
 • Vienmērīga un efektīva darbība
 • Digitālo atslēgu kopīgošanas funkcija
 • Šķēršļu noteikšanas funkcija
 • Automātiskās aizvēršanas funkcija pēc automašīnas izbraukšanas
 • Drošu darbību nodrošina drošības ierīces
 • Integrācija ar citām sistēmām
Pieprasīt piedāvājumu

ATTĀLINĀTI VADĀMA BARJERA

Mūsu stāvvietu piekļuves kontrolei paredzētā barjera tiek vadīta attālināti, izmantojot lietotni viedtālrunī, kā rezultātā barjeru var ērti pacelt un nolaist neizkāpjot no automašīnas. Šī barjera ļauj lietotājam kontrolēt transporta plūsmu savā īpašumā, atļaut īslaicīgu piekļuvi apmeklētājiem, kā arī liegt piekļuvi neparedzētām personām.

Automātiskā barjera ar LPR integrāciju
Šī barjera ir aprīkota ar automātisku pacelšanas funkciju, nosakot un atpazīstot automašīnu numurzīmes. Ar LPR kamerām aprīkotās Parklio™ barjeras ir ideāls risinājums gan iekštelpām, gan ārtelpām.

Pieprasīt piedāvājumu

Elektriskā barjera ar saules paneli
Barjera ir aprīkota ar ECO-LOGIC sistēmu, kas nodrošina tās darbību, izmantojot saules enerģiju. Barjerai ir iespējams pieslēgt rezerves akumulatoru, kas nodrošinās barjeras darbību bez pieslēguma elektroapgādes tīklam.

Pieprasīt piedāvājumu

Barjera ar pielāgojamo strēli
Lietotāju izvēlei tiek piedāvātas Parklio™ Gate barjeras ar dažāda izmēra strēlēm. Pieejamais strēles garums ir no 3 līdz 6 metriem. Parklio™ lieliski iederēsies jebkurā vidē un būs redzama gan nakts, gan dienas laikā.

Pieprasīt piedāvājumu

Lielizmēra autostāvvietām paredzēta barjeru sistēma
Šī lielizmēra autostāvvietām paredzētā barjeru sistēma būs ideāls risinājums lielizmērā stāvvietu pārvaldībai. Šis risinājums garantēs visiem lietotājiem ērtu autostāvvietas vai teritorijas izmantošanu jebkurā diennakts laikā.

Pieprasīt piedāvājumu

PARKLIO BARJERAS VISIEM

Parklio™ barjeru uzticamā darbība un izturība garantē lielisku autostāvvietu aizsardzību pret neatļautu piekļuvi, kas ir ļoti svarīgi vietās, kur stāvvietu pieejamība ir ierobežota, pret transporta plūsma ir liela.

PARKLIO™ BARJERU IZMANTOŠANAS IESPĒJAS

Mūsu barjeras ir paredzētas, lai kontrolētu piekļuvi vidēja un liela izmēra autostāvvietām, viesnīcu stāvvietām, dzīvojamajām zonām, lidostām, slimnīcām, rūpnīcām un citām vietām ar ierobežotu piekļuvi.

Automātiski paceļamās un nolaižamās barjeras ir iespējams izmantot, lai atļautu dažādu dienestu transporta piekļuvi ierobežotas piekļuves vietām un ielām. Atkarībā no uzstādīšanas vietas, strēles ir pieejamas dažādā garumā, no 3 līdz 6 metriem. Parklio™ barjeras un barjeru sistēmas ir iespējams papildināt ar dažādiem papildu piederumiem. Uzstādīšana un tehniskā apkope ir ļoti vienkāršā, ievērojot Parklio™ uzstādīšanas norādījumus.

Barjeras novērš vajadzību pēc dzīva autostāvvietas sarga vai jebkādiem citiem papildu piekļuves kontroles produktiem vai sistēmām. Barjeras ir ilgtspējīgas un izturīgas, ar zemām uzturēšanas izmaksām.

ĒRTI IZMANTOT UN VADĪT

Barjeras ir aprīkotas ar Bluetooth Low Energy moduli ar darbības rādiusu līdz 50 metriem. Ja nepieciešams stāvvietas piekļuves kontroles risinājums bez distances diapazons ierobežojumiem, tad Parklio Gateway būs labākais risinājums. Piemēram, jūs atrodaties mājās, bet varat pacelt barjeru jūsu darbavietas stāvvietā.

Bluetooth savienojums nodrošina efektīvu un uzticamu Parklio™ automātiskās barjeras darbību, kā arī darbojas tādās vietās kā pazemes garāžas.
Parklio LPR risinājumi nodrošina automātisku barjeras pacelšanu, kad numurzīmes atpazīšanas sistēma atpazīst pie barjeras piebraukušā transportlīdzekļa numurzīmi.

VADĪBAS, KOPLIETOŠANAS UN REDIĢĒŠANAS IESPĒJAS

Lietotne Parklio™ Connect ļauj citiem lietotājiem nosūtīt laikā ierobežotās digitālās atslēgas, ļaujot Parklio™ izmantot īrniekiem, viesiem, darbiniekiem un citiem apmeklētājiem.

Automātiskās barjeras var izmantot vairāki lietotāji, nodrošinot uzticamu un drošu automašīnu stāvvietu pārvaldīšanu.

SPECIFIKĀCIJA

Barjeras strēles garums3–6 m
Atvēršanas laiks3-5 s
Svars40-55 kg (atkarīgs no strēles garuma)
Augstums1153-1168 mm (atkarīgs no strēles garuma)
Iepakojuma izmērs28x36x118 cm, 430x12x5 cm (4 metrus gara strēle)
Pieprasīt piedāvājumu

BUJ PAR PARKLIO™ GATE

KĀ VEIDOJAS AUTOMĀTISKĀS BARJERAS CENA?

Automātiskās barjeras sistēmas cenu veido pamata cena, barjeras strēles cena un papildu piederumu cena. Barjeras sistēmas cena ir atkarīga no izvēlēto piederumu klāsta. Aizpildiet norādītajā saitē pieejamo veidlapu un pastāstiet mums par jūsu vajadzībām, un mēs sagatavosim piedāvājumu!

KAS NOTIEK, JA TIEK PĀRTRAUKTA STRĀVAS PADEVE?

Gadījumiem, kad tiek pārtraukta strāvas padeve, barjeras ir aprīkotas ar rezerves akumulatoru.

KĀ DARBOJAS AUTOMĀTISKĀS AIZVĒRŠANAS FUNKCIJA?

Parklio™ automātiskā barjera ir aprīkota ar automātiskās aizvēršanas funkciju, kas nodrošina tās aizvēršanu pēc automašīnas aizbraukšanas, ļaujot jums aizmirst par uztraukumu. Papildus tam, programmējamais barjeras nolaišanas un pacelšanas ātrums garantē vienmērīgu darbību.

KAS IR BARJERAS STRĒLES?

Autostāvvietās transportlīdzekļu iebraukšanu kontrolē barjeras. Automātiskās barjeras tiek izmantotas kā fiziskās drošība risinājums, lai kontrolētu transportlīdzekļu piekļuvi un pārvaldītu transportlīdzekļu plūsmu. Parklio™ Gate barjera ir automātiska, ar viedtālruni vadāma barjera, kas ir paredzēta izmantošanai dažādu veidu autostāvvietās. Atkarībā no uzstādīšanas vietas, strēles ir pieejamas dažādā garumā, no 3 līdz 6 metriem. Mūsu barjeras ir paredzētas intensīvai izmantošanai un ir paredzētas lielām transportlīdzekļu plūsmām.

KĀ UZSTĀDĪT BARJERU?

Barjeras uzstādīšana ir aprakstīta soli pa solim tās lietošanas instrukcijā, bet tās uzstādīšanai ir nepieciešamas elektriķa un mehāniķa prasmes. Vienas barjeras uzstādīšana ilgst 1,5-2 stundas. Norādījumi uzstādīšanai ir pieejami ne tikai rakstiskas instrukcijas veidā, bet arī uzstādīšanas video.

KĀ DARBOJAS PARKLIO™ AUTOMĀTISKĀ BARJERA?

Parklio™ barjeras vadība tiek veikta ar mobilās lietotnes palīdzību. Lietotājam ir jāuzstāda Parklio™ lietotne savā mobilajā ierīce, jāizveido savienojums ar barjeras Bluetooth moduli, lai paceltu un vai nolaistu barjeru. Barjera darbojas lieliski jebkurā vidē, jo tās nepārtrauktu darbību nodrošina elektroapgādes pieslēgums 230V – 50Hz. Piedāvājam arī ECO-LOGIC barjeras sistēmu, kas ir aprīkota ar saules paneli.

Projektu vadītājs

Ģirts Belozerovs

Mob.tel.: +371 20202045
E-pasts: girts@amro.lv

Visi kontakti