POLERS

AR LIETOTNI VADĀMS STĀVVIETAS POLERS

Augstas kvalitātes hidrauliskais polers garantē drošību un ir lielisks piekļuves kontroles risinājums jebkurā vidē. Intensīvam darbības ciklam paredzētais Parklio™ polers ir piemērots lielām automašīnu plūsmām, garantējot ekonomiski izdevīgu un efektīvu risinājumu jūsu vajadzībām. Polera hidrauliskais kustības mehānisms ir paredzēts intensīvai izmantošanai pie jebkuras gaisa temperatūras un jebkuros laikapstākļos. Polera vadība tiek veikta ar viedtālruni, bet tā pacelšanas un nolaišanas laiks ir tikai 6-7 sekundes.

Polers ir ne tikai ērti vadāms un izturīgs pret bojājumiem, bet to ir iespējams pasūtīt jebkurā krāsā.

FUNKCIJAS

  • Vadība ar viedtālruņa palīdzību, izmantojot bezmaksas lietotni (Android un iOS)
  • Paredzēts intensīvai izmantošanai
  • Hidrauliskais motors
  • Motora konstrukcija ir paredzēta ātrai darbībai un ilgstošai izmantošanai
  • Paredzēts nepārtrauktai izmantošanai pie 100% slodzes
  • Integrācija ar citām sistēmām
  • Automātiskās aizvēršanas funkcija pēc automašīnas izbraukšanas
  • Papildu LED drošības gaismu sistēma
Запросить предложение

Šis ar jaunākajām tehnoloģijām aprīkotais risinājums ir īpaši piemērots automātiskai automašīnu plūsmas kontrolei tādās teritorijās kā viesnīcu autostāvvietas, valsts iestāžu teritoriju iebrauktuves vai māju un daudzstāvu māju teritoriju norobežošanai pret nevēlamu piekļuvi.
Parklio™ polers garantē augstu drošības pakāpi un stabilu darbību.

1

AR LIETOTNI VADĀMS STĀVVIETAS POLERS

Mūsu automātisko poleru konstrukcijai ir liels diametrs, bet polers ir paredzēts intensīvai izmantošanai un ātrai pacelšanai/nolaišanai. Polers tiek vadīts, izmantojot lietotni viedtālrunī, kā rezultātā to var ērti pacelt un nolaist neizkāpjot no automašīnas. Poleram ir plašas izmantošanas iespējas, jo tas ir ērti vadāms ar viedtālruni, tam ir uzticama konstrukcija, kas neprasa apkopi, un tas ir pielāgojams konkrētās izmantošanas vietas vajadzībām.

Automātiskais polers ir aprīkots ar Bluetooth Low Energy moduli ar darbības rādiusu līdz 50 metriem. Ja nepieciešams stāvvietas piekļuves kontroles risinājums bez distances ierobežojumiem, tad Parklio™ Gateway būs labākais risinājums. Piemēram, jūs atrodaties mājās, bet varat nolaist jūsu darbavietas stāvvietā esošo poleri.

Bluetooth savienojums nodrošina efektīvu un uzticamu Parklio™ polera darbību, kā arī darbojas tādās vietās kā pazemes garāžas.

2

PIEKĻUVES KOPĪGOŠANA

Sūtiet lietotājiem laikā ierobežotās digitālās atslēgas Parklio™ mobilajā lietotnē, ļaujot poleru izmantot īrniekiem, viesiem, darbiniekiem un citiem apmeklētājiem. Lietotājiem ir tikai jālejupielādē bezmaksas lietotne un jāreģistrē konts, un viņi var sākt izmantot stāvvietu. Piekļuvi savai stāvvietai varēsiet kopīgot uzreiz pēc lietotāja reģistrācijas, kā arī nav vajadzības atrasties jaunā lietotāja vai polera tuvumā, lai kopīgotu digitālo atslēgu.

Parklio™ polers ir aprīkots ar automātiskās aizvēršanas funkciju, kas ļauj neuztraukties par to, vai pēc izbraukšanas poleri aizvērāt. Šis risinājums garantēs visiem lietotājiem ērtu autostāvvietas izmantošanu.

3

AUTOMĀTISKAIS STĀVVIETAS POLERS

Salīdzinot ar citu veidu poleriem, šī polera hidrauliskā sistēma ir daudz stabilāka un izturīgāka pret triecieniem. Hidrauliskais modelis ir paredzēts triecienu izturēšanai, lai aizsargātu autostāvvietas, īpašumus un cilvēkus.

Parklio polers ir 450 mm augsts un veidots no nerūsējoša tērauda, kas padara to par ideālu risinājumu piekļuves liegšanai slēgtas teritorijās. Poleri tiek iebūvēti zemē, bet nolaistā stāvoklī tie ir vienā līmenī ar brauktuves segumu. Uzstādīšana un tehniskā apkope ir ļoti vienkāršā, ievērojot Parklio™ uzstādīšanas norādījumus.

Strāvas padeves traucējumu gadījumā polers tiek automātiski nolaists. Nepārtrauktas darbības nodrošināšanai visos gadījumos poleri ir iespējams aprīkot ar rezerves akumulatoru.

SPECIFIKĀCIJA

Atvēršanas laiks7 sekundes
Augstums450 mm
Diametrs230 mm
Svars80 kg
Vadība ar viedtālruni
Attālinātā vadāmībaar Parklio™ Gateway un Parklio™ CMS
Запросить предложение

BUJ

Mūsu neiznīcināmais stāvvietām paredzētais polers ir paredzēts dažādiem izmantošanas mērķiem, sākot no dzīvojamo zonu autostāvvietām līdz pretterorisma risinājumiem.

Pateicoties izturīgajai konstrukcijai, Parklio™ polers vienmēr būs ideāls risinājums atbilstoši visām jūsu drošības un pārvaldības prasībām. Poleri tiek bieži izmantoti pilsētu centros, lidostās un citās vietās ar plašu gājēju plūsmu ar ierobežotu automašīnu satiksmi.

Šis ar jaunākajām tehnoloģijām aprīkotais risinājums ir īpaši piemērots automātiskai automašīnu plūsmas kontrolei tādās teritorijās kā viesnīcu autostāvvietas, valsts iestāžu teritoriju iebrauktuves vai māju un daudzstāvu māju teritoriju norobežošanai pret nevēlamu piekļuvi.

Parklio™ polers garantē augstu drošības pakāpi un stabilu darbību.

Projektu vadītājs

Ģirts Belozerovs

Mob.tel.: +371 20202045
E-pasts: girts@amro.lv

Visi kontakti