Pasūtījumu sistēma Guest Call

Zemāk aprakstītā situācija ir pazīstama daudziem:

Restorānā, kafejnīcā vai ēstuvē ir daudz apmeklētāju. Daži gaida, lai veiktu pasūtījumu, bet citi gaida ēdienu. Citi jautā par to, kur viņi var saņemt ēdienu, kad tas būs gatavs. Kāds vēršas pie darbiniekiem ar lūgumu veikt izmaiņas pasūtījumā. Viesu informēšanas sistēma ļauj komunicēt ar klientiem efektīvā, neuzkrītošā un ērtā veidā.

Neuzkrītoša komunikācija un augstāka efektivitāte

Peidžeru risinājumi palīdz paātrināt klientu apkalpošanu un nodrošināt augstāku servisa kvalitāti!

Kā sistēma strādā

Vispirms klienti pasūta un apmaksā izvēlēto ēdienu, saņemot restorāna peidžeri maza paliktņa formā, kuru ir iespējams viegli un ērti novietot uz galda. Klients šo paliktni aiznes pie sava galda. Kad ēdiens ir gatavs, jūs dodat signālu uz peidžeri, kas sāk pīkstēt un mirgot. Šādā veidā klienti tiek informēti par to, ka viņu pasūtījums ir gatavs saņemšanai. Gaidot ēdienu, klienti pievērš uzmanību peidžerim, kas nozīmē to, ka uz tā ir iespējams izvietot reklāmu vai informāciju par piedāvājumiem.

Sistēma visām nozarēm

Visur, kur cilvēki stāv rindās vai kaut ko gaida, būs iespējams izmantot šo kluso pasūtījumu sistēmu. Šis risinājums lieliski noderēs arī slimnīcās vai ārstu praksēs, mazumtirdzniecības veikalos, kas personīgi izsniedz preces pasūtītājiem vai vietās, kur nepieciešama individuāla apkalpošana, ietaupot laiku un uzlabojot apkalpošanas kvalitāti. Šī sistēma lieliski noderēs arī noliktavās ar lielām kravas mašīnu rindām, taupot gan darbinieku laiku, gan uzņēmuma resursus.

Uzstādīšana

Šī sistēma ir vienkārši un viegli uzstādāma. Klientu informēšanas sistēma tiek piegādāta ar izsmeļošu lietošanas instrukciju. Sistēma ir paredzēta izmantošanai kafejnīcās, restorānos, bāros, ielas ēstuvēs, ātrās ēdināšanas ķēdēs un viesnīcās. Tāpat šo sistēmu ir iespējams efektīvi izmantot restorānos, viesnīcās, konferenču zālēs, slimnīcās, ārstu un zobārstu privātpraksēs, mazumtirdzniecības vietās, loģistikas centros un ražošanas uzņēmumos.

Pārdošanas projektu vadītājs

Arturs Evarts

Mob.tel.: +371 22818188
E-pasts: arturs@amro.lv

Visi kontakti