Temperatūras kontroles sistēma

temperaturas meritaji

Temperatūru kontroles sistēma SesnGuard ļauj padziļināti izvērtēt termokontroles un termoregulēšanas lietas sildīšanas un saldēšanas iekārtās, kā arī citās iekārtās, kur nepieciešama precīza iestatīto temperatūru uzturēšana.

Kur izmanto sistēmu?

Temperatūru kontroles sistēmu izmanto veikalos un supermārketos, pārtikas ražotnēs un specializētās glabāšanas telpās, kā arī noliktavās. SensGuard bezvadu sensorus var uzstādīt cepeškrāsnīs, sildīšanas skapjos, dzesēšanas kamerās, aukstuma vitrīnās, saldētavās, ledus ģeneratoros, kā arī dažādās pārtikas uzglabāšanas telpās. Tāpat, sistēmu var pielietot arī ražošanas, muzeju, serveru un citās telpās.

Kā strādā sistēma?

Temperatūru kontroles sistēma SensGuard sastāv no trīs komponentēm – bezvadu temperatūras sensori, datu kolektors un online monitoringa sistēma. Bezvadu sensorus uzstāda kontroles vietās un tie nosūta temperatūru mērījumus uz datu kolektoru, kurš to apkopo un nosūta uz centrālo datu bāzi, izmantojot lokālo tīklu vai internetu. Viens datu kolektors var apkalpot 250 sensorus 100m rādiusā (līdz 500m rādiusam, izmantojot signāla retranslatorus). Dati automātiski tiek nosūtīti uz monitoringa sistēmu, kur tiek attēloti dažādās atskaitēs un grafikos. Katram sensoram ir iespējams iestatīt individuālus atļautos temperatūras režīmus, kā arī aukstuma iekārtu atkausēšanas režīma noteikšanas algoritmu. Temperatūru mērījumi tiek fiksēti sistēmā un lietotāji saņem paziņojumus par pārkāpumiem. Temperatūru kontroles sistēma SensGuard var apstrādāt datus gan no viena veikala ar dažiem kontroles objektiem, gan arī no liela veikalu tīkla ar tūkstošiem kontroles objektu.

Kāpēc lieto temperatūru  kontroles sistēmu?

Optimālā temperatūru režīma uzturēšana ledusskapjiem un saldētavām ļauj ilgāk saglabāt pārtiku svaigu. Ja temperatūra ir ārpus optimālajā diapazona, tad produkti var bojāties, kas rada papildu izmaksas un var ietekmēt uzņēmuma reputāciju. Automatizēta temperatūru kontroles sistēma SensGuard ļauj kontrolēt temperatūru reālajā laikā visās aukstuma un siltuma iekārtās, kā arī uzglabāšanas telpās, un paziņot, ja temperatūra ir pārsniegusi pieļautās normas noteiktā laika periodā jebkādu iemeslu dēļ.

bezvadu temperaturas meritaji

Ieguvumi:

  • Samaziniet produkcijas bojāšanos. Saņemiet e-mail paziņojumus reālā laika režīmā, ja temperatūra pārkāpusi noteiktās normas.
  • Parūpējaties par zīmola reputāciju. Ir vērts parūpēties par zīmola reputāciju, piedāvājot klientiem tikai labākos un svaigākos produktus.
  • Veiciet iekārtu profilaktiku. Sekojiet līdzi siltuma un aukstuma iekārtu darbībai, lai noteiktu problemātiku laicīgi, negaidot iekārtas pilnīgu apstāšanos.
  • Ietaupiet resursus. Temperatūru kontroli veic automatizēta sistēma  un vairs nav nepieciešamības veikt manuālas pārbaudes.
  • Atbilstiet normatīviem aktiem. Temperatūru kontrole automātiskā režīmā ļauj pastāvīgi uzturēt atbilstību normatīviem noteikumiem.