Termo uzlīmju un etiķešu druka

TERMO UZLĪMJU UN ETIĶEŠU DRUKA

 

Termo uzlīmju un etiķešu druka:

Pašlīmējošās etiķetes mūsdienās ir sastopamas ļoti daudzās vietās. Vai tās ir anotāciju uzlīmes, svītrkodu uzlīmes, derīguma termiņa uzlīmes, cenu uzlīmes- visām viņām ir svarīgs noformējums, dizains  un pareizais uzlīmju materiāls. Piedāvājām Jums veikt gan pašlīmējošo uzlīmju, gan arī uzlīmju sagatavju druku. (Uzlīmju sagataves ir jau apdrukātas- Jūsu dizaina uzlīmes, kuras tālāk lietojat ar savu uzlīmju printeri vai uzlīmju svariem). Tāpat, plašā sortimentā mums ir pieejamas termo uzlīmes, kuru adpruku varata veikt ar savu uzlīmu printeri, vai arī iegādāties to pie mums. Atvieglot ikdienas darbu ar uzlīmēm Jums palīdzēs uzlīmju aplikātori. Uzlīmju cenas ir atkarīgas no izmēra, materiāla, krāsu skaita un apjoma.

 

 

Lai nonāktu pie vispiemērotākā risinājuma, iesakām rīkoties pēc sekojošajiem soļiem:

1. Maketēšana >>>
Sastādiet sev nepieciešamo informāciju, kuru vēlaties attēlot uzlīmē. Tas var būt preces sastāvs, anotācija, svītrkods, produkta nosaukums, svars,derīguma termiņš, kontaktinformācija, logotips, lietošanas instrukcija vai cita svarīga informācija. Kad tas ir izdarīts, varat šo informāciju nodot mums vai arī savam reklāmas speciālsitam maketa izstrādei.
2. Izmēra noteikšana >>>
Nosakiet sev vēlamo uzlīmes izmēru. Šobrīd mums ir pieejami jau vairāk kā 1000 dažādi uzlīmju izmēri un formas. Nepieciešamības gadījumā varam izstrādāt individuāla izmēra formu.
3. Uzlīmes materiāla noteikšana >>>
Uzlīmes materiālu varat noteikt pēc tā, kādos apstākļos un kādiem mērķiem tās tiks pielietotas. Tas ir jāizvērtē pēc tā, cik daudz šīs uzlīmes darbosies berzes apstākļos, vai tās uzturēsies aukstuma un mitruma apstākļos, vai arī tās var saskarties ar eļļām vai dažādām ķīmijām. Piedāvājam sekojošos uzlīmju materiālus:
  • Termo eko uzlīmes

- Pieprasītākais un ekonomiskākais uzlīmju tips. Nav ieteicams pielietot agresīviem apstākļiem.
  • Termo top uzlīmes

- Ir apstrādātas ar aizsragslāni ar labu noturību pret ārējās vides faktoriem.
  • Vellum uzlīmes

- Matēta papīra virsma. Labi saderās ar pilnkrāsu druku.
  • Gloss (Coat) uzlīmes 

- Augstvērtīgs papīrs, kurš paredzēts pilnkrāsu drukai un augstu kotrastu un izķirtspēju.
  • PP White uzlīmes 

- Plēves uzlīme, uz kuras var veikt pilnkrāsu druku. Noturīga no mitruma, eļļām, ķīmijas vai citām   šķidrām vielām.
  • PP Clear uzlīmes 

- Caursīdīga plēves uzlīme, uz kuras var veikt pilnkrāsu druku. Noturīga no mitruma, eļļām, ķīmijas vai citām šķidrām vielām.