Digitālās izkārtnes

Pastāstiet savu stāstu ar digitālajiem ekrāniem

Digitālo izkārtņu priekšrocības

Iedomāsimies restorānu. Agrāk izkārtnes ar ēdienkartēm pie restorāna bija statiskas. Digitālās izkārtnes atdzīvina ēdienkartes ar karsto ēdienu un kafijas krūžu attēliem, animētu burgera pagatavošanas procesu, kurā tiek attēlota gardo sastāvdaļu secīga pagatavošana. Brokastu, pusdienu un vakariņu ēdienkartes var automātiski mainīties noteiktajā laikā.

Iedomāsimies rūpnīcu ar dažāda veida darbiniekiem; gan ražošanas, gan biroja darbinieki. Digitālās izkārtnes būtiski atvieglo visu šo darbinieku vienlaicīgu informēšanu. Pateicoties tam, ka birojā ir izvietoti birojam piemēroti ekrāni, bet rūpnīcas telpās milzīgi ekrāni, visi darbinieki vienlaicīgi saņem vienu un to pašu informāciju… Iekšējā komunikācija nekad nav bijusi tik vienkārša.

Vai esat bijuši liftā? Protams, ka esat! Iedomājieties tirdzniecības centru ar dažādām preču kategorijām dažādos stāvos. Vai nebūtu lieliski, ja liftā atrastos liels ekrāns ar informāciju par preču kategorijām un īpašiem piedāvājumiem, kas tiek parādīti atbilstoši stāva numuram, kura pogu jūs nospiedāt?

Digitālo izkārtņu iekļaušana jūsu mārketinga rīku krājumā uzlabos jūsu spēju ātrāk sasniegt plašāku potenciālo klientu loku. Senāk digitālās izkārtnes tika izmantotas kā statisks rīks, kas atspoguļoja pamatinformāciju uz vienkāršiem, dažreiz pat melnbaltiem ekrāniem. Nekādas īpašas mijiedarbības nebija, jo saturs parasti bija nemainīgs un… garlaicīgs.

Šodien viss ir pavisam savādāk. “Viss ir iespējams” ir sauklis, kas ar katru dienu kļūst patiesāks pateicoties tehnoloģijām, jo vienīgais ierobežojums jūsu ziņojuma izplatīšanai ir jūsu fantāzija.

Kā digitālās izkārtnes var noderēt man?

Pavisam vienkārši: Ja vēlaties izplatīt savu informāciju ārpus interneta, drukāto vai sociālo mediju robežām, digitālās izkārtnes būs tieši tas, kas izpildīs šo uzdevumu.

Informējiet savus klientus par -

  • Piedāvājumiem
  • Tuvākajiem pasākumiem
  • Ēdienkartēm
  • u.c. klientiem svarīgu informāciju

IEKĀRTU PARTNERI -

Projektu vadītājs

Ģirts Belozerovs

Mob.tel.: +371 20202045
E-pasts: girts@amro.lv

Visi kontakti

X