Par mums

AMRO BALTIC – par uzņēmumu

 

AMRO BALTIC ir viens no vadošajiem savas nozares uzņēmumiem Latvijā, kas piedāvā plaša profila iekārtu un izejmateriālu piegādi, kā arī individuālu risinājumu izstrādi tādu nozaru uzņēmumu attīstībai kā:

  • Mazumtirgotājiem un Tirdzniecības tīkliem;
  • Ražošanas uzņēmumiem;
  • Noliktavām un Loģistikai;
  • Bankām un Inkasācijas uzņēmumiem;
  • Valsts iestādēm un citu sfēru biznesam.

Kopš uzņēmuma dibināšans mums ir izveidojies stabils klientu loks, kura vidū ir gan valsts sektora institūcijas un bankas, gan plaši atpazīstami privātuzņēmumi Latvijā un pārējās Baltijas valstīs.

AMRO BALTIC veiksmīgas darbības pamatā ir motivēti, uzticami un kvalificēti darbinieki, ar ilggadēju pieredzi konkrētajās jomās, kas regulāri papildina savas zināšanas pie mūsu piegādātājiem un sadarbības partneriem ārvalstīs, piedaloties kursos un pieredzes apmaiņas semināros, kā arī apmeklējot dažādas izstādes un konferences visā Eiropā un ārpus tās.

 

AMRO BALTIC piedāvātie produkti un risinājumi

 

Tirdzniecībai

POS iekārtas, svītru kodu skeneri, marķēšanas iekārtas, elektroniskās svēršanas iekārtas, apmeklētāju uzskaites sistēmas, veikalu drošības vārti un tagi, izejmateriāli u.c. risinājumi.

 

Ražošanai un noliktavām

Rokas, pusautomātiskās un automātiskās iekārtas produktu iepakošanai, marķēšanai u.c. Nestandarta automātisko iekārtu projektēšana un izgatavošana.

 

Naudas apstrādei

Banknošu un monētu skaitītāji, šķirotāji, pakotāji. Valūtas pārbaudes iekārtas. Depozītu sistēmas, naudas maiņas iekārtas u.c. risinājumi.

 

Drošībai un kontrolei

Drošības plombas, aploksnes, maisi, somas un uzlīmes. Seifi un citi risinājumi Jūsu vērtību aizsardzībai.

 

Informācijas tehnoloģijas

Informācijas kioski ar „Touch-screen” ekrāniem līdz pat 85 collu izmēram. Interaktīvi mārketinga risinājumi Jūsu biznesa attīstībai.

 

Kvalitāte, stabilitāte, godīgums un profesionalitāte, kas ietver sevī augstu atbildību par paveikto, ir pamatprincipi, kas nodrošina Mūsu uzņēmumu dinamisku izaugsmi.

Šīs vērtības ir Mūsu garants kopīgu mērķu sasniegšanai!

 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Mūsu klienti: