Čeku lentu apdruka

kases lentes apdruka

 

Ja vēlaties lai Jūsu uzņēmuma reklāma, logo vai cits informatīvs paziņojums klientiem nonāk visērtākā un uztveramākā veidā – lielisks risinājums ir čeku lentas apdruka.

 

Lai sagatavotu detalizētu piedāvājumu, mums būtu jāzin:

–         Paredzamās čeku lentas izmērs un tips;

–         Paredzamais pasūtijuma apjoms;

–         Makets, kur redzams drukājamais attēls, krāsas un izmēri

(maketu, pēc Jūsu pieprasījuma varam izveidot arī paši).

 

 

Biežāk uzdotie jautājumi par kases lentēm:

Kā ietaupīt čeku lentu apjomu?
Pirmais veids kā Jūs varat ietaupīt uz čeku lentu apjomu - izmainot uzstādījumus Jūsu drukas ierīcei. Gandrīz viesiem kases aparātiem, kases sistēmām un citām printera iekārtām ir iespējams koriģēt drukas uzstādījumus. Pārsvarā tie ļauj koriģēt Jūsu čeka galvas un kājenes saturu, šriftu un drukas biezumu, intensitāti u.t.t. Bet, ja Jums ir mērķis maksimāli samazināt čeku lentas apjomus, tad iesakām izskatīt iespēju samazināt atstarpes starp teksta rindiņām un čeku lentas griezuma vietu maksimāli pietuvināt teksta daļai! Ja Jums pašiem tas nav pa spēkam, šāda veida tehniskās darbības noteikti var veikt Jūsu apkalpojošais dienests.Pārlieku aizrauties ar šo neiesakām, jo tomēr, čekam jābūt viegli izlasāmam un paralēli tas kalpo kā Jūsu atstātā vizītkarte katram klientam!
Kas ir Termo, ofseta un paškopējošās čeku lentas?
Šobrīd ir viens no populārākajiem tipiem. Ja vairākus gadus atpakaļ kases ierīces čekus drukāja ar adatu printeriem, kas informāciju uz čeka drukāja ar tintes kārtridža palīdzību, tad šobrīd visplašāk izmanto termo printerus, kuri informāciju termo čekā iededzina ar tādu kā lāzeri. Termo druka lietotājiem nodrošina ātrāku un klusāku drukāšanu! Pielieto iepriekš minētajiem adatu printeriem. Tas ir viens čeku lentas rullītis, kurš dalās divos slāņos- dzeltenā un baltā. Baltais parasti kalpo kā papīrs, kurš paliek klienta rokās, savukārt dzeltenais tiek uzskatīts kā kontrollenta, kas paliek Jūsu pārziņā. Ofseta čeku lentas papīrs tiek ražots bez koksnes un skābes piemaisījuma. Šo tipu parasti pielieto matricas printera mehānismiem.
Kā noteikt savai ierīcei nepieciešamos čeku lentas izmēru?
Pats vienkāršākais veids - ir iepirkties pie mums, tad Jums savas ierīces izmēri vairs nebūs jāatceras! =) Sākotnēji izmēru Jūs varat atrast izmantojot mūsu filtrus, kur tos var atrast pēc sava kases aparāta modeļa. Kā arī, turpmāk, visi Jūsu pasūtījumu parametri saglabāsies Jūsu profilā un mūsu datu bāzē!Ja vēlaties čeku lentai izmēru noteikt pašrocīgi, tad Jums ir jānomēra tās platumu un diametru /mm. Kad tas ir izdarīts, ir jānoskaidro kāda tipa čeku lenta tā ir (Termo, Paškopējošā vai ofseta).
Kādēļ domātas kontrollentas?
Kontrollenta ir kā prasība, kas atrodama MK noteikumu Nr.361, 19.3., 19.4 un 19.5 pantā.Kontrollenta dublē visus Jūsu kases aparāta darījumus. Šī informācija ir nepieciešama ne tikai valsts uzraudzības institūcijām, bet gan arī lieki noder Jums pašiem. Parasti tas ir brīžos, kad ir radusies kāda kļūme, kuras cēloni var atrast kontrollentē.Der zināt, ka Izmantotās reģistrēto kvīšu un biļešu grāmatiņas glabā 5 gadus, aizpildītu kases aparāta žurnālu glabā 5 gadus, bet kontrollentes- 3 gadus.Ar 18.08.2009 izmaiņām MK noteikumos Latvijā ir atļauts izmantot arī elektronisko kontrollenti. Tas nozīmē to, ka visa dublējošā informācija glabājas SD kartē, kuru var apskatīt datorā. Ja Jums ir pieejams ar elektronisko kontrollenti- Jums samazinās čeku lentu apjoms, atvieglojas kontrollentu glabāšana, ir ērtāk nomainīt čeku lenti un dažos gadījumos kases sistēmas tiek piedāvātas lētākās cenās!
Kā pareizi jāuzglabā čeku lentas?
Ieticams vadīties pēc sekojošajiem kritērijiem:
  • Neglabāt čeku lentas vietās, kur salīdzinoši liela mitruma koncentrācija gaisā;
  • Izvairīties no dažādu šķidrumu saskarsmi (uzkopšanas līdzekļiem, eļļām, u.t.t.);
  • Izvairīties no čeku lentu glabāšanas tiešajos saules staros;
  • Čeku lentas Ieteicams glabāt vienveidīgā istabas temperatūrā. (17-22 grādi pēc Celsija)
Ko darīt, ja kases ierīcei ir beigušā čeku lentas?
Lielākā daļa mūsu klientu čeku lentas pasūta tikai tad, kad tās iet uz beigām vai arī ir beigušās pavisam. Iesakām rūpīgi sekot līdzi saviem atlikumiem un laicīgi veikt pasūtījumus adekvātā daudzumā!Ja tomēr esat palikuši bez čeku lentām un Jums ir nepieciešams turpināt darbību, iesakām ieviest un lietot stingrās uzskaites kvītis. Tās arī lieki noder, kad ir radušās problēmas ar pašu kases aparātu vai arī kases sistēmu.
Ko darīt ja nemākat nomainīt čeku lenti?
Ērtākais veids noteikti ir klātienē turēt sava kases aparāta vai kases sistēmas lietošanas instrukciju, kur tas noteikti ir aprakstīts. Ja tomērinstrukcijanav pieejama, tad Jums ir jāsazinās ar savu apkalpojošo dienestu. Ja arī tas nepalīdz, cekulentas.lv pie preces piegādes Jums veiks bezmaksas instruktāžu. Šis pakalpojums jāpiesaka iepriekš- pasūtot jaunu sūtījumu.