VIEDĀS STĀVVIETU BARJERAS

Parklio™ stāvvietu barjeras ir vadāmas ar viedtālruni un ir paredzētas neatļautas stāvvietas izmantošanas novēršanai. Šīs barjeras ļauj ērti un vienkārši pārvaldīt jūsu stāvvietu.
Aizsargājiet savu stāvvietu ar vienkāršu, ērtu, ar viedtālruni vadāmu un videi draudzīgu Parklio™ barjeru.

MOBILĀ LIETOTNE

Piekļuvi jūsu stāvvietai varat ērti un vienkārši pārvaldīt savā viedtālrunī ar Parklio™ mobilo lietotni.

ATSLĒGAS KOPĪGOŠANA

Izmantojiet lietotni, lai nosūtītu digitālās atslēgas un ļautu izmantot jūsu stāvvietu citiem.

AUTOMĀTISKĀ AIZVĒRŠANA

Brauciet prom no stāvvietas bez jebkādām rūpēm, jo mūsu sensoru sistēma nosaka jūsu automašīnas aizbraukšanu ar 100% precizitāti, nodrošinot automātisku stāvvietas aizsardzību.

DROŠĪBA

Pret apzinātiem bojājumiem un laika apstākļu iedarbību noturīgs materiāls un konstrukcija, kā arī uzticama programmatūra garantēs augstāko jūsu stāvvietas drošības pakāpi.

AUGSTA KVALITĀTE

Barjeras ir projektētas un ražotas atbilstoši Eiropas kvalitātes standartiem, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un pieeju, lai nodrošinātu jums augstākās kvalitātes viedo barjeru risinājumus.

ATBALSTS

Parklio™ komanda vienmēr palīdzēs! Vienmēr esam gatavi palīdzēt un atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem.

PARKLIO™ VIEDĀS BARJERAS VISIEM

Parklio™ ir moderns uzņēmums, kas koncentrējas uz oriģinālu risinājumu izstrādi 21. gadsimta vajadzībām. Mūsu uzņēmējdarbības pamatā ir autostāvvietu pārvaldībai paredzētu viedo risinājumu izstrāde, nodrošinot lietotājam draudzīgu saskarni un plašu funkcionalitāti visu veidu vajadzībām.

KVALITĀTE UN TEHNOLOĢIJAS

Parklio™ atšķiras un pārspēj citu līdzīgu izstrādājumu ražotājus tirgū ar augsto sistēmu tehnisko kvalitāti un tehnoloģijām. Visa programmatūra un tehniskais aprīkojums tiek izstrādāts uzņēmumā, garantējot augstāko kvalitāti. Mēs izmantojam mākslīgo intelektu, mašīnmācīšanos un jaunākos algoritmus, lai nodrošinātu labākos un ērtākos risinājumus stāvvietām.

Mēs dzīvojam interneta un augsto tehnoloģiju laikmetā, kas nozīmē to, ka tehnoloģiju pārvaldībai pietiek ar viedtālruni. Nospiežot vienu pogu, velkot pa labi vai pa kreisi uz ekrāna, varat dažu sekunžu laikā atvērt vārtus un barjeras. Taču Parklio™ galvenā priekšrocība ir nevis lietotnes, bet tehniskie risinājumi.

JAUNĀKĀS PAAUDZES RISINĀJUMI

Mūsu jaunākās paaudzes Parklio™ viedā barjera ir pirmā ar viedtālruni vadāmā barjera, kas ir aprīkota ar digitālo atslēgu kopīgošanas funkciju. Parklio™ barjera ir risinājums, ar kura palīdzību mēz demonstrējam mūsu inovatīvo pieeju, liekot uzsvaru uz produkta kvalitāti. Citi mūsu jaunākās paaudzes risinājumi ir programmatūras risinājumi un Parklio™ API.

Parklio™ API ir sistēma, kas ļauj pārbaudīt stāvvietu pieejamību un veic automašīnu uzskaites funkciju. Šī sistēma reāllaikā sniedz informāciju par automašīnu skaitu, brīvajām stāvvietām un garāžām.

Parklio™ viedā stāvvietu platforma nodrošina tādu jaunākās paaudzes autostāvvietu risinājumu darbību kā Parklio™ vārti, poleri, ķēdes un LPR. Šie risinājumi atsevišķi vai vienotā sistēmā novērš neatļautu piekļuvi stāvvietām un ļauj efektīvi pārvaldīt stāvvietu pieejamību atbilstoši katra lietotāja vajadzībām. Parklio™ API ļauj integrēt visus Parklio™ izstrādājumus jebkurā esošā sistēmā.

VIDEI DRAUDZĪGI RISINĀJUMI

Runājot par autostāvvietām, mēs iedomājamies viedo nākotnes pilsētu, kas ir videi draudzīga, aprīkota ar viedajām tehnoloģijām, kas samazina automašīnu radīto piesārņojumu, novērš korķus un uzlabo dzīves kvalitāti pilsētā gan sabiedrībai kopumā, gan katram iedzīvotājam atsevišķi.

Efektīvi risinājumi automašīnu stāvvietām ir labākais risinājums viedās pilsētas pārvaldībai. Ar Parklio™ šie risinājumi ir pieejami lietotājiem viena klikšķa attālumā. Radot mūsu viedos autostāvvietu risinājumus, mēs esam par soli tuvāk mūsu vīzijas īstenošanai – mainīt autostāvvietu risinājumu pasauli, ieviešot ilgtspējīgu un drošu risinājumu autostāvvietām. Taupiet laiku un samaziniet stresu, izmantojot Parklio™ viedos risinājumus autostāvvietām.

PIEEJAMĪBA 35+ VALSTĪS

Šodien Parklio™ risinājumi ir pieejami vairāk nekā 35 valstīs, bet uzņēmuma galvenais birojs atrodas Eiropā ar filiālēm Tuvajos Austrumos. Mēs lepojamies ar mūsu labāko speciālistu komandu, kuras sinerģija nodrošina panākumus un ļauj pilnvērtīgi izmantot katra dalībnieka potenciālu. Mēs ticam, ka panākumu atslēga ir mūsu lietotāju viedoklis, tāpēc vienmēr esam gatavi atbalstīt visus mūsu partnerus un klientus. Katrs mūsu izstrādājumu uzlabojums tiek veikts saskaņā ar lietotāju sniegto atgriezenisko saiti.

STĀSTA SĀKUMS

Parklio™ stāsts ir tikai sākums. Mēs turpinām ieviest viedos risinājumus pilsētas dzīvē, nodrošinot pievienoto vērtību visām iesaistītajām pusēm un pārveidojot mobilitātes nākotni.

Esam pateicīgi jums par to, ka izvēlējāties mūsu risinājumus, tāpēc ķersimies pie darba!

Projektu vadītājs

Ģirts Belozerovs

Mob.tel.: +371 20202045
E-pasts: girts@amro.lv

Visi kontakti

X